Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövérkés nők milyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérkés nők milyen pasit találhatnak maguknak?

Figyelt kérdés

[link]

Célzok most erre az alkatra, és a hasonlóakra.

Szerintetek lehetséges, hogy egy ilyen lánnyal ne csak beérje jobb híján valaki? Vannak srácok, akiknél a tökéletes test nem feltétel a szerelemhez, szeretethez?

Közületek érzi bárki úgy, hogy az ilyesmi nem jelentene akadályt neki, ha megkedvelné a másikat? Esetleg szerettetek már bele valaki túlsúlyosba?

(Ha nem túl nagy kérés, mellőzzétek a tapintatlanságot! Köszi.)



2017. máj. 9. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
csomó vékony srácot látok 3x akkora nővel. szóval bármilyet. ha férfi lennèl akkor mondanám hogy ha ronda és/vagy kövér vagy akkor ne reménykedj vékony/átlagos/sportos nõben.
2017. máj. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

és mi van ha valakinek ez a tökéletes alkat? nem mindenki a vékony lányokra bukik :)

nekem is pl a teltebb alak vonzó, exem ennél teltebb volt

én mondjuk vékonyabb alkat vagyok, de engem nem zavart ez a dolog, én szerettem, hogy telt :P

általában a teltebb lányokkal a legnagyobb probléma az, hogy vagy nem szeretik magukat, vagy azt hiszik ők a tökéletes alkat akire mindenki vágyik...

ha belsőre is megfelelő, akkor lehet nagyon is vonzó!


van egy történet amit már elég sokszor leírtam ide

volt egy teltebb lány akinek olyan kisugárzása volt és olyan aranyos volt, hogy még az is összejött volna vele, akinek csak a vékony lányok tetszenek...

ő például nagyon vonzó volt sokak számára, főleg a belseje miatt!

sajnos amikor utoljára láttam megváltozott külsőre és belsőre is...


24F

2017. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a tökéletes. Nekem például nem jön be a linkelt testalkat. Viszont legalább ennyire ki nem állhatom a kondis vékonyat. Vannak lányok akik egyszerűen karcsúak és kész, nekem az tetszik. Esetleg egy pici teltséget még elfogadok.
2017. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha olyan igazi formás keményhusis csaj, akkor semmi gond nincs Vele, simán talál bármilyen pasit magának, még válogathat is.

Ha ad magára, csinos, rendben van a frizurája, alkatának megfelelően öltözködik, van egy tartása és esze is, ugyanolyan eséllyel indul a pasiknál mint egy mintaalkatú csaj. Sőt...

2017. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%
Ha normálisak, akkor bármilyet, ugyanis veletek ellentétben nekünk férfiaknak nem a külső a legfontosabb.
2017. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A külsőt, az alakot nézve, nálam ez az ideális. Vékonyabb nővel, nem igen állok szóba.
2017. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg férfinek ez a TÖKÉLETES nöi alak, ennél vékonyabb nem is jöhet szóba!
2017. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!