Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal 3-eve egyutt elunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal 3-eve egyutt elunk en F39-eves es o pedig L24 eves. Mind ketten szeretunk bulizni es ez kb 1-honapban 1-2 alkalommal meg is tortenik. Iszunk, szorakozunk kozos baratokkal. De nelkuletek bulizhatna reszegsegig a noi partneretek?

Figyelt kérdés
Mert a problema ott kezdodik,hogy tobb alkalommal is elofordult, hogy o elment bulizni az en tarsasagom nelkul is, pedig en kertem tole ne menjen o sem mert nekem mas elfoglaltsagom volt. Ti mit tennetek ha a parotok mar mind ezek ellenere is bulizna nelkuletek? Ez hozza teszem tobb alkalommal megtortent?

2017. máj. 10. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nőként válaszolok.

A kapcsolat komolyságától függ, de leírom, nálam ez hogy nézett/néz ki:

A volt élettársammal az volt a baj, hogy neki sose volt kedve, így én se mentem (10 éven át, míg együtt éltünk, talán 1x voltunk.)

Mikor kezdett romlani nagyon a kapcsolat, már elmentem nélküle. Nem nagyon izgatta a dolog, az se, mikor már a végén csak kamuztam, hogy bulizni megyek, azt máshova mentem, egyszerűen láttam, hogy nem érdekli...


Utána volt egy kapcsolatom, vele nem éltem együtt, mert külföldön élt, ő eljárkált odakint néha, így én is, bár mintha zavarta volna...


Mostani párommal csak együtt mentünk (anno, mostanában nem járunk, mert még a gyerek elég kicsi), nem merült fel, hogy külön menjen bármelyikünk is.

2017. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha volt ra idom es kedvem, mindig is elmentem vele bulizni mert en sem erzem magam idosnek, es szeretek szorakozni.Kb 10-8 alkalommal benne.voltam.
2017. máj. 10. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek a barátnjője kb. 5 év együttélés után kezdett eljárogatni barátnőivel bulizni, srác nem ment vele. Meg is lett az eredmény: a csaj talált jobbat. Persze nyilván ez csak egy jel volt, lehet a csaj sem tudatosan azért kezdett eljárni, hogy találjon valaki mást.
2017. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hat, eleg nagy a korkulonbseg es mas-mas fazisban van az eletetek, ugyh erre keszulj fel, h a csaj fog meg bulizni menni joparszor. Itt az a kerdes, h mi a celja a bulizasnak? Ha az, h azon elvezkedjen, h bejon mas paliknak is, esetleg flortoljon, probalgassa, h kinek jon be, akkor az gaz...de hat ha 24 eves, akkor ez varhato is. Ha mar ennyi idos a csajod, akkor fogadd el, h ennek a kornak ez a velejaroja.
2017. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert neked dolgod van, miért ne mehetne? Nem a tulajdonod.


A párom rendszeresen eljár sörözni a kollégákkal, és nagyot nézne, ha megpróbálnám megtiltani neki, vagy durcáskodnék miatta.


Részegségig pedig undorító dolog inni magadat, akár nő, akár ffi vagy.

2017. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De en nem zarkozom el a szorakozastol. Akkor is el kell fogadnom, ha 10-8 alkalommal benne vagyok es a masik 2alkalmat kiakarnam hagyni barmilyen okbol kifolyolag? Nem kellene akkor neki is otthon maradnia?
2017. máj. 10. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!