Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért isznak (részegségig) a...

Miért isznak (részegségig) a borderlineosok?

Figyelt kérdés
rengeteg helyen olvastam, hogy a bpd-sek az italba menekülnek. nekem is ilyen diagnózisom van, de soha nem voltam még részeg, nem is szeretem az italt, ha szórakozó helyen voltam nagy ritkán akkor midig rajtam röhögtek, hogy a "kis alkoholszűz". szóval el sem tudom képzelni miért jó inni! bpd-sek ti miért csináljátok?

2015. máj. 20. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
És a nem borderlineosok miért?
2015. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom, ugyanazért, amiért bárki más. Mert az alkohol szorongásoldó, és néha jól esik kicsit lazítani.
2015. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én pl. azért szoktam, mert akkor kevésbé szorongok. illetve ha társaságban vagyunk a barátommal, az mindig rizikós, mert nem foglalkozik velem, ott vannak a barátai és más lányok, mint potenciális "riválisok", és ez nagyon fenyegető helyzet egy borderesnek - ezért iszom olyankor, hogy lazább legyek, és ne kezdjek el hisztizni minden apróságon.

22L

2015. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a válaszod nagyon sokat segített! <3 már jobban értem az egészet, tudom mihez hasonlítani.
2015. máj. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!