Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Prosti volt, úgy érzem kilépne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti volt, úgy érzem kilépne a kapcsolatunkból?

Figyelt kérdés

Annó sokat jártam prostihoz, aztán leginkább hozzá, aztán egyre inkább csak hozzá. Megismerkedtünk, abba hagyta. Oké rajtam kívül 5 másik pasi megdugta egy nap, és kitudja milyenek, meg ki milyen örömöt okozott neki. De én imádtam, meg tetszett is a helyzet, hogy mások is dugják. Szeretem ha a páromnak jó, meg egyébként sem zavar a múltja.

Pár napja beszélgettünk, annyit mondott, hogy ő újra kezdené ha tehetné. Napokban eléggé passzív velem kapcsolatban minden téren. Szerintetek?


2017. máj. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
érdemben erre a kérdésre nem hiszem hogy bármi építő jellegű kommentet lehetne fűzni.
2017. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos csatlakoznom kell az első válaszolóhoz...


Nekem is van ex prosti ismerősöm, aki ma már családanya és szerető feleség, aki óvja, félti a családját mindentől. Ő nagyon fiatal volt, suli mellett csinálta és mellette egyx boltban is dolgozott.., de amint rendbe jött az anyagi helyzete kilépett. Szerintem meg kéne beszélned vele, hogy mi a helyzet. ondd el neki at, hogy mitől félsz, hogy félted őt is, és hogy mik a terveitek a jövőről....

2017. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is erről leginkább prostikkal kellene értekezned.

Az egy átlagostól eltérő, más világ, itt keveseknek van erről tapasztalata, hogy valaki prosti, aztán kiugrott prosti, majd visszavágyik prostinak...

2017. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!