Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a kapcsolatunkból?

Figyelt kérdés

,,együtt'' vagyok egy sráccal lassan 4 éve. (Nem komoly kapcsolat, nem felvállalt, talán csak hosszú barátság extrákkal). Idáig jól működött, nagyon jól éreztem magam vele, ő még most is velem, DE! Mostanra úgy érzem, hogy inkább már csak megszokás, unaloműzés, ha beszél is hozzám egyszerüen nem érdekel, képtelen vagyok figyelni. A szex része is ilyen már nekem, unalmas. Nagyon sokszor átvert, hazudozott, de mindig megbocsájtottam. Most újabban átb.aszta a fejem, nem haragot érzek, inkább csak kiábrándultam, talán emiatt vált unalmassá?

Várjak még hátha jobb lesz, vagy közöljem neki hogy legyen vége? Nem tudom mit kellene mondanom, nem volt még komoly kapcsolatom, söt semmilyen sem.



2016. nov. 13. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írod, hogy nem komoly a kapcsolat, akkor miért gondolkodsz azon, hogy közöld vele? Semmivel nem tartozol neki, ennyi és kész.
2016. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért azt nem mondanám, hogy nem tartozom semmivel: 4 év azért nem kis idő, és mint említettem a barátság...
2016. nov. 14. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Drága szívem,nekem 15 éves kapcsolatom ment tönkre mert megcsalt,nálunk meg még gyerek is van.Ne példálózz már egy 4 éves kapcsolattal,gondolom kis fiatalka vagy még,hidd el butaság lekötni magad valaki mellett akivel nem vagy boldog,akibe nem vagy igazán szerelmes.Kultúrált ember ezt megérti és elfogadja.Szakíts vele,hidd el el fog jönni az igazi szerelem.
2016. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!