Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kéri, hogy visszafogot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri, hogy visszafogottabban sminkeljek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk.

Mielőtt összejöttünk, ugyanúgy sminkeltem, mint most: alapozó, pirosító, erős szemkihúzás, rúzs.

A párom tudta jól, hogy ezeket használom, mégis már a kapcsolat elején mondta, hogy zavarja az alapozó, az exe nem használt. Én meg erre azt, hogy én igenis használni fogok mert nem a pasik miatt sminkelek, hanem magam miatt, és amúgy sem szép sajnos a bőröm(tele van "hegekkel").

Otthon nem rúzsozok, csak ha valami olyan helyre megyünk.

Mostanában közölte, hogy nem ad nekem csókot meg puszit, mert zavarja a rúzs.

Mondtam neki, hogy oké, ezért nyilvános helyen használok csak, és még így is zavarja.

Sőt, amikor elmegyünk valahova, sokszor törölgeti az arcomat meg egyengeti az alapozót, hogy milyen csúnya.

Nekem ez elég megalázó. Értem, hogy nem szereti, de én meg IGEN,és már a legelején közöltem vele, hogy nem hagyom el ezeket. Ráadásul nem vastagon kenem fel, az exemnek semmi baja nem volt ezekkel, sőt, egy barátnőm vagy ismerősöm se tette szóvá, pedig vannak aztán szókimondó ismerőseim.

Jogosan zavarja?


2017. máj. 10. 21:40
1 2 3
 1/21 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Dehogy jogosan, ne ő döntse már el, mit csinálsz a saját arcoddal :D

Ha felhozza, hogy az exe nem sminkelt, mondd meg neki, hogy a te exednek meg a sminkkel nem volt baja, és felnőhetne, mert a világ nem körülötte forog, és ha sminkelni szeretnél, mert úgy érzed jól magad, az magad miatt van, és sminkelni is fogsz. Nem értem, a pasik mit hisztiznek olyanon, ami nem rájuk tartozik :D

2017. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

Az exeitek hülyesége itt miért releváns. Kompromisszumot kössetek, mert ez patt helyzet. Ha nem megy és ennyire zavarjátok egymás köreit, akkor meg lehet fontolni egy szakítást.

30/f

2017. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Elmegy a büdös fenébe. Ne hagyd magad.
2017. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Eros smink ronda es kozonseges
2017. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nekem is nagyon rossz a bőröm, a pattanások után hegek maradtak nekem is... Kilépek az utcára, akár a boltba, de kell az lapozó, és korrektor is, mert az alapozó önmagában nem fedi el ezeket.. így csak segít rajta, de nap végére rendesen látszik a bőrömön a sebhelyek/foltok..


Nem értem, ez miért zavarja, ne azt nézze akkor. Te ilyen voltál előtte is, szerintem ne miatta hagyd el, ha te így érzed magad jól.

Ez a te stílusod, hozzád tartozik, így érzed jól magad.

2017. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Egyaltalan nem jogos. Nyilvanosan amugy se illik smarolni, ha meg emiatt nem ad szajrapuszit se, na bumm, fel se vennem az ilyen hisztit XD Egy idiotanak hangzik amugy a srac, kepzelem, milyen egyeb baromsagai lehetnek meg.

En is magam miatt sminkelek, a paromat pont nem erdekli, van-e a fejemen valami vagy sem, de ilyeneket nem mond, hogy ne sminkeljek, maximum csodalkozik neha, hogy minek kell.

2017. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy kell kompromisszumot kötni, ez egyedül a kérdező dolga, hisz az ő arca. Ha a fiúnak nem tetszik, minek jött össze vele? Nem várhatja el, hogy az ő kedvéért ne sminkeljen...

Meg ennél visszafogottabban hogy lehetne sminkelni?? Az alapozó, szemkihúzás meg rúzs, az semmi. (ennél visszafogottabb csak az lenne, ha nem lenne rajta smink)

Kérdező, ha rám hallgatsz, nem engedsz neki. A te arcod, a te döntésed, olyan legyen, ahogy neked tetszik.

2017. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ha meg az exével jönne, hogy ő bezzeg nem sminkelt, ott b_sznám ki azonnal.
2017. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
NEM!
2017. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem h örülnél h elfogad úgy ahogy vagy, természetesen, smink nélkül. A normális pasik nem szeretik az erős sminket. Oké, az alapozó kell az önbizalmadhoz de rúzs minek? Egy puszit nem adhat szerencsétlen úgy h ne izguljon azon h ő is olyan lett e. Vagy a szemfesték? Azt ne mond h a szemed is heges.
2017. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!