Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki nagyon tetszik oda vagyok érte amióta csak megláttam. De ő már javában férfi. Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Ahogy én tudom ő 31. Én 18 vagyok és nem zavarna az a 13 év köztünk. De nem tudom hogy mit tegyek. Felkeressem és megismerkedjek vele vagy ne? Nem lenne ez nagyon gáz?
2008. okt. 14. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem gaz. En is voltam hasonlo helyzetben. Abban az esetben nem tartanam helyesnek ha te 14 lennel o meg 28 kb. De igy szerintem semmi gond.
2008. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló? Akkor beszélj vele, aztán kiderül, hogy ő mit gondol.

De, ha családja van, hagyd békén.

2008. okt. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre mit mondjak! 18 vagy felnőtt nő(elvileg) magadnak kellene eldöntened! De gondolkozz egy picit: Van egy szerinted 31 éves férfi, akit szeretnél magadnak! Nos előtte ismerd meg! Ha van családja, akkor tényleg hagyd ott, ha úgy van családja, hogy elvált és ő külön él, akkor mindenképpen tapadj rá, és akkor is ha nincs senkije :) ha tényleg 18 vagy akkor nincs baj amúgy, én személy szerint írtózom a 13-17 éves csaj és a 28-30-as pali esetektől! Sajnos sok ilyen elmehetek( vagy elmebeteg?) van :S
2008. okt. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ehm nagyon szépen köszönöm végre megtaláltam a választ hosszas hosszas keresgélés után... Nem akarok belenyúlni az életébe nem akarom elrontani a boldogságát :) Tnyleg köszönöm! ^^
2008. okt. 15. 12:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtudtam hogy van barátnője...
2008. okt. 15. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon heleyes:) megtalalod majd az IGAZIT sok sikert:)
2008. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!