Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22éves lány,36éves férfi. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22éves lány,36éves férfi. Mi lenne a helyes szerintetek? (bővebben. )

Figyelt kérdés

A dolog eléggé bonyolult.. Én 22éves vagyok, egyetemista. A jelenlegi párom pedig 36éves (vállalkozó). Sokáig nem engedtem a csábításnak, hisz úgy éreztem lehetetlen kapcsolat, de mióta beadtam a derekam nagyon boldog vagyok vele../A barátaim mind elfogadták a kapcsoaltunkat, sőt örülnek nekünk ,Szüleim viszont nagyon nehezen emésztik meg, joggal../ Viszont nagyon sokat gyötör a kérdés, szabad-e? mi lesz a jövőben? Róla tudni kell, hogy van már 2 kisfia és egy elvált felesége. Ő már túl van mindazon ami még előttem ott van. Eleinte kizártnak tartotta, hogy újból házasodjon vagy még 1 gyereke legyen, ma már nem. Én a jövőmben szeretnék majd családot és gyereket is.. Lehet hülyeség, de ilyenkor mindig eszembe jut, ha esetleg 25évesen azt mondom kész vagyok egy gyermek fogadására.... Amikor a gyerekem 20éves lesz éncsak 45, de a párom már 59.... :/

Tudom..nemszabad ennyire előre gondolkozni, nem is tenném, de a párom már nem "mai fiatal"...Mit tennétek a helyemben?


2011. máj. 6. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Élezném amíg tart, de hosszútávra nem terveznék.
2011. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szereted?
2011. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én meg 18 vagyok,a párom 33.

nagyon boldog vagyok vele!ő is elvált két lánya is van,13 és 9 évesek.én is sokat filózok a babavállaláson,hiszen még csak jövőre végzek a suliban,utána meg megyek OKJ-sra.

de már most nagyon szeretnék babát...

de amúgy meg tényleg nem a kor számít szerintem a kapcsolatban.a gyereketeknek sem lesz gáz,hogy te 45 az apja meg 59 lesz.

2011. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy rossz lesz-e a gyereknek, majd csak akkor derül ki, ha eljuttok oádig.
2011. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, hogy gondolsz a jövőtökre, de légy optimista. Ha szeretitek egymást, ez a korkülönbség és ezek a körülmények nem akadályai a szép jövőtöknek. Remélem így lesz.
2011. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Második kérdező!

Igen Szeretem...


3. válaszoló:)

Jó hallani, hogy nem vagyok egyedül:) Nekem hosszútávú terveim vannak, szeretnék majd gyerekeket, de első nekem most a diploma:) Nektek nagyon sok sikert kívánok:)!

2011. máj. 6. 13:42
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Köszi,hogy "leöregezed" a 36 éves férfiakat!:(

(36/F)

2011. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5. :)

Köszönöm:) Szeretném ha tényleg szép közös jövőnk lenne..Csak annyi a megválaszolatlan kérdés körülöttem, hogy nagyon nehéz :) Probálkoztunk az elején azzal, hogy különváltunk, megadni egymásnak az esélyt, hogy mást találjunk..de rövid időn belül rájöttünk, hogy egymás nélkül nem megy:)

2011. máj. 6. 13:44
 9/15 A kérdező kommentje:
Álljunk meg:) Nem Öregeztem le:)! Azt irtam nem "mai fiatal" ..:) Ez nem világos? pedig szerintem igen egyszerű a jelentése, ami azt takarja, hogy nem mai fiatalok közül való a 20évesek közül:) Hozzá képest, én fiatalnak számítok,szerintem, de javíts ki ha tévedek:) Öregezni nem öregezem le, hisz mindenki annyi, amennyinek érzi magát:)
2011. máj. 6. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:
3.:)köszönjük,neketk is
2011. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!