Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám tapintatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tapintatosan, udvariasan visszautasítani egy kolléga, már terhessé váló közeledését? Nem akarom megbántani, (mellesleg az apám lehetne) hogy tudnám finoman az értésére adni, hogy nincs nálam esélye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy van barátod és lassan összeházasodtok :)
2010. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tudja, hogy jelenleg egyedül vagyok, azért is próbálkozik, gondolom, pedig semmivel sem biztattam!
2010. máj. 16. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy egyedül szeretnél lenni és elzárkózol mindenféle közelebbi kapcslattól.
2010. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Higgadtan mond meg neki, hogy nem az eseted és neked nem jönnek be az idősebb férfiak. Ez legyen mondjuk az első beszélgetés.


A következő, ha az elsőt nem fogja fel lehet az, hogy megfenyegeted, hogy beszélsz a főnökötökkel, gyárigazgatóval, hogy zaklat és emiatt fegyelmezzék meg. Én egy multinál dolgozom, ahol erre külön procedúra van. "munkahelyi zaklatás".


Van egyébként felesége? Esetleg ezt is bevetheted a visszautasításnál. Ergo, elmondod neki, hogy meglátogatod a feleségét és elbeszélgetsz vele arról, hogy mit művel a cégnél. Légy higgadt és ne indulatból próbáld ezeket megbeszélni vele.

2010. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem akarod megbántani??

Mellesleg az, hogy ne haragudj, de az apám lehetnél, miért nem elég jó?

2010. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs felesége, de volt már neki három! Vannak gyerekei, sőt unokái is. A korát meg nem hozom szóba, mert ő baromira fiatanak hiszi magát, ezzel nem tudom leszerelni.
2010. máj. 16. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy kollégákkal nem randizol.
2010. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

ne beszélj vele semmi olyanról, ami nem a munka.

mellesleg a korukra hiúk, éreztesd nyugodtan, hogy az két külön dolog, hogy milyennek érzi magát, meg milyen valójában.

egy kis elekto-techno???

2012. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!