Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szép lányokat sokszor csak megd**ni akarják?

Figyelt kérdés
Olyan lányokról beszélek, akik a szépségük mellett okosak, aranyosak is, kész főnyeremények, mégis sok pasi csak szexelni akar velük. Miért? Nem érzik magukat elég jónak a lányhoz hosszútávra?

2017. máj. 15. 15:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9.: aki magáról ilyen kérdést tesz föl, amiben ő a fönyeremény, az ne mondja, hogy nem egoista :D
2017. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés...

És szerintem a válasz az, hogy a lányok igazából nem is főnyeremények...


Nekem volt szép barátnőm. NAGYON szép barátnőm. Nem is egy. volt csúnyácska, és volt olyan is, akinek szép alakja, és csúnyácska arca volt stb.

mindenféle no. ÉS a legszebbek is nagyon jólelkű kedves lányok voltak, de szellemileg nem voltak kielégítőek. Egyszerűen nem tudtam beszélgetni (pont a leggyönyörűbbel) vele, és ezért nekem kellett szakítani, mert neki ugye ez fel se tűnt. Szomorú volt, de ez van. És csodás főnyeremény amúgy a lány, de én egy életet nem tudnék vele leélni, mert úgyérezném, hogy van egy (egyetlen) szárnyam és ha olyat választanék, akinek szintén van egy szárnya, akkor együtt repülhetnénk. De ha olyat választok, akinek nincs szárnya, akkor egész életemre hasztalanul van a szárnyam, és a másikat csak zavarná. Mint Einstein és Mileva Marić.


A csúnyácskábbak pedig mindig érdekesek voltak. Elsőre. Aztán kiderült, hogy képes teljesen megbolondulni, vagy hogy apakomplexusos, és hiába iszonyatosan okos, nem képes fenn tartani a köztünk lévő kapcsolatot.


Szóval hiába szépek a lányok, és főnyeremények, mert mindig van hibája az embernek. Te itt felsoroltad, hogy szép és okos, de a hibákat nem látod. Miből fakad, hogy okos? Tényleg okos vajon az az okos? Intelligens? Humora is van? Nem hisztis? Nem idegesítő? Nem féltékeny, bizlamatlan stb?


Persze, mindenkire rá lehet mondani, hogy jófej. Csak nem mindenkivel jófej.

Plusz ha olyan főnyeremények, akkor valószínűleg válogatósak. Miért ne lennének azok, ha megtehetik?

Kiválasztják a jóképű pasikat, akik már megszokták, hogy ledumálják a bugyit a lányról, szex, aztán lelépnek. És néznek nagyot a lányok, hogy "de hát én többet akartam"... hát buktad, rosszat választottál ki.


Az van, hogy a kérdéseddel párba lehetne állítani férfi oldalról ezt a kérdést:


"Miért az van, hogy a nők csak a bunkó paraszt férfiakkal szexelnek, akik csak megdugni akarják őket? "


Mert az van, hogy Ti szabadakaratotokból választjátok ezeket a férfiakat.

2017. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azért van, mert csak azokat veszik észre, azokat az alfákat játszó macsó pasikat, akik sok nőnek tetszenek, így sorban dugják meg ezeket a nőket.


Azt pedig nem veszik észre ezek a lányok akik nem játsszák el az alfa macsót, és nem csak megdugni akarnák, hanem többet is. És mivel az ilyen pasikat úgy általában nem veszik észre a lányok, a legtöbb nem is érzi elég jónak magát egy olyan nőhöz.

2017. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sok férfi csak a testet látja a nőkben, és általában ők a leghangosabbak. Aki többet szeretne, azt nehezebben veszitek észre, mert nem nyomul állandóan.
2017. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Azt kell belátni, hogy a férfiak része EGYÁLTALÁN NEM AKAR komoly kapcsolatot. Nekik az a lényeg, hogy meglegyen a dugás, lelkizni meg nem akarnak. Nem az van, hogy csúnya barátnőt választanának maguknak, hanem hogy semmilyet. Ezek után meg fejre is állhatsz, hogy te milyen kedves, okos, házias vagy, nem érdekli. Amúgy ilyen csak dugni akarós ismerkedésből a kevésbé szép lányok is megkapják a részüket, csak jóval kevesebbet, mint a szebbek.
2017. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert aki "szép", az jellemzően külsőség-orientált. Ez pedig nem pozitívum egy komoly kapcsolatnál. Aki nem a külsejét hangsúlyozza, annál előbb gondolok arra, hogy hm, lehet, neki ennél értelmesebb dolgok a fontosak.
2017. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert csak azokat a pasikat veszik észre, akik csak szexet akarnak. Ilyen egyszerű.
2017. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
En a minap kaptam egy "bokot"... vagy nem tudom minek nevezzem. Szoval az egyik munkatarsam ma mondta, hogy nem merne velem parkapcsolatot kezdeni, mert tul szep es magabiztos vagyok hozza kepest. Nem tud engem hova rakni, mert "ugy viselkedek". Laza vagyok, kozvetlen, aranyos, bokolok, de megis tavolsagtarto vagyok szerinte. Es ezzel o nem tud mit kezdeni :D Legfobb hatranyom, hogy nyersen fogalmazok es tulsagosan oszinte. Na szoval neki tulsagosan bonyolult vagyok :D
2017. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én nem csak megd..ni akarom őket. Én egyet keresek komoly kapcsolatra, de egy sem akar megismerkedni. Miért van akkor ez? Megismerhetlek, Írj!
2017. máj. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem pont kapcsolatra kéne ilyen lány. De hát ők meg a dúsbegekre utaznak. :D
2017. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!