Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg szoktátok jegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok jegyezni egymásnak a párotokkal a hónapfordulót? Vagy régebben megjegyeztétek?

Figyelt kérdés

Nem ajándékra kell gondolni, azt tényleg tinikorban csinálja az ember,kb. csak az első kapcsolatában, de amikor reggel felkeltek egy mondat erejéig megemlékeztek róla?

Párom utálja ha csak szóbahozom is. Ez szerintem nem normális dolog. Az igaz,hogy felnőttek vagyunk, de egy kis extra figyelés a kapcsolatunkra főleg ilyenkor jót tenne szerintem.

20/N 26/F



2017. máj. 15. 17:37
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, szerintem ez gyerekes, ráadásul nem is értem, hogy lehet eldönteni, hogy mostantól járunk :D A kapcsolat az hetek, hónapok után kialakul, nem pedig olyan, hogy na, járunk vagymi :D Szerintem.

Extra figyelést lehet adni ilyen izék nélkül is, szerintem is elég gyerekes.

2017. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

#10


Jelenleg nincs senkim, de exeknèl is tudom a dátumokat, sőt mèg arra is emlèkszem, hogy milyen idő, milyen hangulat volt.


De nem dicsekvès volt a #8 sem. Èn emlèkszem, mert ilyen vagyok (nem mindig jó ez ám...)

2017. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi olyankor, de előfordul, hogy a párom első mondata reggel, ohgy Boldog xxxx-t szerelmem! Megmosolyogtat, és ez épp elég szerintem a megemlékezésből.
2017. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Meg szoktuk említeni, de nem csinálunk belőle ügyet. Volt olyan is, hogy elfelejtettük. Nincs jelentőssége. Évfordulót szintén megjegyezzük, párom szereti, ha együtt vagyunk olyankor, nekem kevésbé fontos az ilyesmi.

26/l

2017. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Tudod mit? Emlékezz meg a hét, sőtt napfordulóról is, vagy akár óra és percfordulóról, várj várj másodpercforduló! Minden másodpercben emlékeztesd mióta vagytok együtt.

Asszem kielégítő volt a válaszom ;)

2017. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 omba ***** válasza:
69%

"Az igaz,hogy felnőttek vagyunk" - nem igaz.

Ő az, te még nem igazán.

Az extra figyelem, az bármikor jó egy kapcsolatban, de így, kikalkuláltan?

2017. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

"A jó dolgokra, jó pontosan visszaemlèkezni :)"


Pontosan emlékszem a párom arcára. Az érintésére. A helyre, ahol ültünk (sokszor visszatértünk oda azóta mert sokat jelent), az illatokra, a teára, amit ittunk közben, a mozdulatra, ahogy egymásra találtunk. A dátumra nem.

2017. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi szóba hozzuk, ha éppen eszünkbe jut, hogy nézd hanyadika van, de őszintén szólva most sem emlékszem, hogy ez mikor volt utoljára, annyira el szoktunk siklani felette. Az évfordulót viszont megtartjuk :)
2017. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ex mindenféle nyálas baromsággal készült minden hófordulóra, tök ciki volt már egy idő után.


A párommal nem, tudjuk, hogy melyik nap jöttünk össze és ennyi, majd nyáron az egyéveset, szerintem - főleg, hogy akkor megyünk nyaralni.

2017. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!