Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki az adott hónap 31....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az adott hónap 31. -én jön össze a párjával, hogyan ünneplik a hónapfordulót?

Figyelt kérdés
Ha pl Aug 31.-én jövök össze valakivel, és vegyünk mondjuk egy nagyobb egységet, pl. félév. Szóval féléves fordulót szeretne ünnepelni a párjával, azt ugye Február 31.én kellene, de mivel Február csak 28-29 napos ezt hogyan lehet kiküszöbölni? :D

2012. aug. 16. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés a kérdésre: Aki Február 29-én születik, az hogy ünnepli meg a születésnapját, ha nincs szökőév?
2012. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Február utolsó napján ünneplitek meg, mind1 a dátum, ha gondoltok egymásra.
2012. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ki ünnepel hónapfordulót??? :D

mi csak évfordulót szoktunk....de azt is csak azért mert a szülinapomon van :)


N22

2012. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ne ilyenekbe menjünk bele :D tegyük fel, első komoly kapcsolat, és örülnek az együtt töltött hónapoknak
2012. aug. 16. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:

oké oké :D csak kérdeztem :) hát gyertek össze előbb :D 28-n ;)


N22

2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most a dátumot akarjátok megünnepelni vagy azt hogy együtt vagytok? Az az egy két nap csúszás már qrva mindegy.
2012. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hónap utolsó napján ismerkedtetek meg, akkor a másik hónap utolsó napja a hónapforduló. Teljesen mindegy, hogy hányadikára esik, mivel fordul a hónap másnap.
2012. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

N22: nekem nincs ilyen problémám, csak mindenkinek vannak olyan (hülye) kérdései, amit nem tud magában tartani! :)

Dragonshru: hmm, ez korrekt válasznak tűnik!! ;)

2012. aug. 16. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 2-án ismerkedtetek meg Februárban, akkor Március 2-án lesz a hónap forduló, és ha megnézed, nem telt el 30 nap a két dátum között. Ha fontosnak tartjátok, akkor minden hónap utolsó napján kell megtartani.
2012. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hónapforduló?

Amúgy mi március 31-én jöttünk össze, de csak évforduló van nálunk, max. a fél évet vesszük figyelembe, akkor a hónap utolsó napját vesszük alapul.

22/L

2012. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!