Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó neki, hagyjam el?

Figyelt kérdés

Az egyik felem azt mondja, hogy hagyjam a francba, ha valakinek nem vagyok 100%-osan jó, az mehet a búsba.

A másik felem viszont emlékeztet, hogy milyen jó vele lenni, ölelni, szexelni, mennyi közös van bennünk, órákon át tudunk beszélgetni, stb.


Egészen pontosan azt mondta, hogy kicsit husisabb vagyok, de amikor ez eszébe jut, rögtön az is eszébe jut, hogy milyen csodás a belsőm és jó velem lenni (így most nagyon szarul hangzik).

Egyáltalán nem éreztette velem, hogy tetszek neki, szép vagyok, stb, viszont nyíltan mindig felvállalt. Most már bókolgat különben..


2017. máj. 16. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha felvállal akkor mi a bajod? Nem értelek... nem hiszem, hogy csak azért lenne veled, hogy legyen kit dugni.
2017. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha annak ellenére, hogy nem vagy a tipikus esete, de elfogad, felvállal, szeret, foglalkozik veled, akkor szerintem nem kéne szakítani. Persze, az sem elhanyagolható, hogy mióta vagytok együtt. Ha relative friss a kapcsolat, akkor szerintem elfogadható. Sokaknak időbe telik, mire megszokják a társukat, és valóban rajongani tudnak érte. Sokan ugyan ezzel kezdenek, de nem törvényszerű.

Bennem, nőként ilyenkor az merül fel, hogy rendben, fiatal vagyok, edzek, alakítom magam, de mi lesz, ha lassul az anyagcserém, gyereket szülök, megváltozik a testem? Akkor majd elhagy, kiábrándul? Bár én megtaláltam azt, akinek pufibban is tetszettem, és most is megőrül értem, türelmes, gondoskodó...stb, szöval nincs már bennem ez, de a te helyedben félnék. Ellenben, mint mondtam, nem kell egyből szélsőségesnek lenni, és szakítani, igyekezni kell boldoggá tenni a másikat, közben figyelni arra, merre alakul a kapcsolat, és önámítás, illetve frusztráció nélkül, őszintén mérlegelni. Szóval, legyél türelemmel, de fél szemmel tartsd szem előtt a fejlődéseteket.

2017. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy ilyesmi megfogalmazódik benne annak ellenére, hogy elvileg szerelmes. Rendben, velem is volt már, hogy olyanba sikerült belehabarodnom, aki nem éppen volt az esetem külsőre, de onnantól kezdve, hogy az érzések kialakultak bennem, cseppet sem bántam, hogy a másik olyan, amilyen. Nem kezdtem el matekozgatni fejben, hogy "hát a teste nem az igazi, de legalább tökjó vele lenni", hanem mindenestül szerettem, úgy, ahogy van, nem akartam semmit sem megváltoztatni rajta.

Az meg a másik, hogy kétségbe vonod mellette, hogy egyáltalán tetszel neki. Ösztönösen kellene éreztetnie veled a viselkedésével, gesztusaival, hogy vonzódik hozzád, mert erről szól ez az egész.


Mikor tette a megjegyzést? Mióta "bókolgat"?

2017. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, el vagy hízva. Ez tény.

És ez mindkettőtöket zavar, pedig alapvetően jó a kapcsolatotok.


Szóval vagy elkezdesz jobban odafigyelni a testedre, vagy beletörődsz, vagy ő törődik bele.

Mindhárom verzió egy működőképes megoldás, de csak az elsőből lesz "boldogan élnek, amíg meg nem..."

2017. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismerkedtetek, milyen volt a testsúlyod a mostani "husishoz" képest?
2017. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!