Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha hajt a vadászösz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hajt a vadászösztön?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve vagyok együtt párommal nagyon szeretjük egymást,jól megvagyunk ,gyakorlatilag össze is költöztünk a szex is jó,el tudnám képzelni vele az életem de mégis más lányokkal is vágyom a szexre.Kimaradt az életemből a sok egyéjszakás kaland vagyis egy ilyen időszak ami a páromnak megvolt.Csináltam azt hogy feltettem magam tinderre és lebeszéltem szexeket lányokkal csak azért mert jól esett az az érzés,hogy ez is összejönne.Megcsalni nem akarom.Gondolkoztam már rajta,hogy hármasban kipróbálni(2L+1f) amit eredetileg ő vetett fel mert érdekelné csak aztán"biztos t lennék ha mást ..gsz" szóra elvetette az ötletet. Mit lehet tenni a vadászösztön leállítására? 24F

2017. máj. 18. 01:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Megembereled magad vagy szakítasz.
2017. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
18%
Nyitott kapcsolat.
2017. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

a megoldás az lenne, ha nem a farkaddal gondolkodnál.


ez tökre szánalmas!


hogy lehetsz ennyire szexcentrikus, ennyire ösztönvezérelt?


verd ki magadnak, vagy szoppd le magad, bakker, ha az én pasim lennél, úgy vágnálak ki, h. nyekkennél.

2017. máj. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ha a farkammal gondolkodnék mar rég megcsaltam volna. Gondolkozz egy kicsit...
2017. máj. 18. 02:35
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

a farkaddal gondolkozol, a baszás a célod, minél nagyobb számban.


hogy még nem csaltad meg, annak szerintem nem a fene nagy hűséged az oka, hanem nem találtál még delikvenst hozzá.


az is megcsalásnak számít, ha ezen prögsz állandóan, lelki-érzelmi megcsalás, ami arról szól, h. a párod kevés neked.



nem tudom, miből gondolod, h. az a normális és szükségszerű, h. az ember minél több egyéjszakás kalandot begyűjtsön.


azért majd menj el a nagy baszások végeztével AIDS-szűrésre, jó?

2017. máj. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Egy életre ne tervezz vele, sőt senki mással se.

Én is kivágnálak, ha már a kapcsolat elején ennyire szenvedsz más nők után. A szexrandi lebeszélése pedig 3 gyerek után is válóok a legtöbb nőnek. Pont lexarnám, hogy megfarkalni nem sikerült.

Csak azért nem csalod fűvel-fával, mert gyáva vagy. De amint kicsit erősebb a dugás utáni vágyad, mint a lebukás miatti félelem, már rohansz farkalni.

Nem adok nektek egy évet, és ennek szakítás lesz a vége.

Ez a kínlódás 20 év után is szánalmas lenne, de nincs 2 éve, hogy együtt vagytok. Egyáltalán nem természetes, hogy így viselkedsz. Nagyon gyorsan keress megoldást a problémádra, mert életed végéig szívni fogsz, ha nem tudod kordában tartani a farkad.

2017. máj. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki az erdőbe és lőj 1-2 vaddisznót.
2017. máj. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, miért szóltak le ennyire, fiatal srácoknál, de még sok lánynál is ez egy természetes dolog. Nem te tehetsz róla. Akinél nem ilyen intenzív, az sose fogja megérteni. Én 2 év után ezért mentem szét az első barátommal(elsők voltunk egymásnak 17 évesen, persze, hogy hajtotta a kíváncsiság, engem is). Én azt mondom, hogy szakíts, bulizz, csajozgass, és ha már elég érettnek érzed magad egy kapcsolathoz, akkor szerezz csak barátnőt, de akkor hozzá legyél is hűséges.

21L

2017. máj. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem kivánok reagálni a sértő kommentekre. Tök jó,hogy tudjátok mit érzek. Sosem csalnám meg a párom. Szerintem inkább el kéne nyomni ezt az érzést.
2017. máj. 18. 06:15
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
Elnyomni nem tudod, csak rosszabb lesz. Előbb-utóbb úgyis szakítás lesz ebből, ez nem úgy megy, hogy gondolsz egyet és hirtelen nem fogsz más nőket kívánni. Mindig ezen fog pörögni az agyad. Ezért nem szabad fiatalon kihagyni a bulizós időszakot, mert ez lesz a vége...bár te még fiatal vagy, de érted.
2017. máj. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!