Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérne-e az expasimba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérne-e az expasimba a "vadászösztön"ha megtudná hogy van egy pasi akivel megismerkedtem, nem vagyok a pasi számára közömbös?

Figyelt kérdés
Igazából még szeretem az expasimat,de nemszeretném kimutatni már neki.ugyanis ezt tudta eddig is és nem vett semmibe szakításunk után csak szex volt...Most megmár azzal jön hogy nem ér rá stb.Szeretném visszakapni csak nemtudom jó ötlet lenne- egy másik pasi.Persze nemakarom kihasználni azta pasit.
2011. ápr. 14. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet. Legyél egyenes
2011. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek h.megtudjam,igazából érez-e még irántam?
2011. ápr. 14. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy újabb tipikus hülye női logika, hogy ha majd féltékennyé teszed, akkor kellesz neki. Bevált ez már valaha is? Ha véget ért a kapcsolat és te látványosan egy másik faszival enyelegsz, magasról le leszel sz.rva, de meg is érdeméled.
2011. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!