Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, kilenc hónapja vagyok együtt a barátommal, és megint kezdem "kicsinálni" a kapcsolatot. Elkezdenek zavarni olyan dolgok, amik azelőtt nem annyira jutottak eszembe. Ez általában a fiú múltja (az előző kapcsolatommal is ugyanez történt). A mostani barátommal nagyon jó barátok lettünk, mikor még volt barátnője. Én nem akartam tőle semmit, sőt kizártam a tényt is, hogy vele egyszer összejöjjek, mert nekem nem kell olyan fiú, aki ilyen jóban lesz egy másik lánnyal, mikor van barátnője... De aztán szakítottak és pár hónap múlva beadtam a derekam, mert "én vagyok álmai nője". Szerinte csak barátkozott akkor velem, de elég sok dolgot elmesélt magáról, és a volt barátnőjéről mondott negatív dolgokat, és még főzött is nekem a lakásán, ahova nem mentem el...


Mióta együtt vagyunk velem eddig csodás volt, minden jól működött, de valahogy elkezdtem megutálni, haragszom rá, mert félek, hogy velem is megteszi ezt, vagy hasonlót. Nem tudok bízni benne. Az előző barátommal is hasonló dolog történt, bár ő már akkor szakított a barátnőjével, de nem heverte még ki őt, és úgy jött össze velem. Az a kapcsolat egy rémálom volt, és főleg én tettem azzá, de amúgy sem működött volna.


Úgy érzem meg fogok őrülni, mert mindig arra gondolok, hogy a barátom a hátam mögött "barátkozik" úgy, és hányok az egésztől. Ilyenkor szakítani akarok vele,de nem vagyok képes rá, mert tudom, hogy a baj az én fejemben van. Mit csináljak? :(


Nem találok úgysem olyan embert, akinek nincs múltja, vagy normálisan szakít valakivel, kiheveri három évig, aztán szerelmes lesz belém. xd Ez egy vicc. Én viszont sajnos ilyen vagyok... Van még valaki, aki így érez, vagy nem vagyok normális?



2017. máj. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedem egy olyan jellemű nővel, mint a mostani barátod, pont ezért soha nem is akarok vele összejönni (jelenleg is van valakije). Jogos a félelmed, bár azért nem biztos, hogy veled is megteszi.
2017. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Az első jó lépés, hogy rájöttél, nem a pároddal van a probléma, hanem te kezded el "kicsinálni" a kapcsolatot.


Ezen lehet változtatni, gondolkozz el, hogy tényleg minden rendben van e, vagy magadnak sem mered bevallani a gondokat, így kreálsz ürügyet.

Gondolkozz el azon, hogy miért nem tudsz elengedni témákat. Mitől félsz, ami miatt egy idő után casus bellit keresel a szakításhoz? A szerelem magától nem fog száz évig lángolni, figyelsz arra is, hogy mit szeretsz a párodban a rózsaszín köz elmúlása után is, vagy csak kell megint az új impulzus, akit hibátlannak fogsz látni pár hétig-hónapig?


És ha nagyon nem megy egyedül, keress valakit, aki segít a dogok mögé látni

2017. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szakítani akarok vele,de nem vagyok képes rá, mert tudom, hogy a baj az én fejemben van.


teljesen normális ha ezt gondolod, én is hasonlóan jártam.


megismerkedtem munka kapcsán egy sráccal, tudtam, hogy barátnője van, de végig negatívan beszélt a csajról és az egész kapcsolatáról, mint aki szakítani készül...


mi közben jóban lettünk, sokat beszélgettünk, és olyan dolgokat mondott nekem, amiket nem szabadott volna úgy, hogy még barátnője van.


pl. fontos vagy nekem, nem akarlak elveszíteni, megszerettelek stb.


eleinte nagyon zavart, és megvolt a véleményem a srácról, aztán sajnos elkezdtem beleszeretni...


nem történt semmi, de lelkifurdalásom volt attól is, hogy nem szóltam rá, h. ezeket nem kéne, ha barátnője van.


végül mi nem jöttünk össze, és engem pontosan az tartott távol tőlke, hogy kiderült, szinte az össze korávbbi barátnőjével megcsinálta azt, hogy együtt voltak még, de ő már más lányokkkal volt jóban és csapta a szelet.


én sem tudnék megbízni benne, és ha össze is jöttünk volna, azon pörögnék, engem mikor, kivel csal meg.


mert van érzelmi-lelki megcsalás is.


pl. velem éjjelente csetelt, miközben a nője ott aludt mellette.


azért mert nem dugtunk, ez megcsalás volt, mert olyanokat írt.


egyáltalán nem a te hibád, ha így érzel, és gyanakvó vagy.


nagyon sokat elmond egy pasi jelleméről az ilyen, és igen, fennáll a veszélye vaskosan, h. veled is megteszi.



ha egy pasi becsületes, és beleszeret egy másik nőbe, mielőtt bármi történik, akár szavak szintjén, lezárja az előző kapcsolatát.


mert ha belezúg másba, az nyilván azt jelenti, h. már ott nem működnek jól a dolgok.


ha így érzel a párod iránt, szerintem szakíts vele, mert biztosan találsz nála tisztességesebb embert.


ebben muszáj hinned, és nem szabad azt gondolnod, h. ő a nagy ő, és nála jobbat nem érdemelsz.


csudákat!!

2017. máj. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogyne, szerintem bárkiben felmerülne ez a kérdés a te helyedben. Viszont gondold végig a következőket.


Ha komoly kapcsolatot szeretnél vele, akkor komolyan, érett nőként kell kezelned ezt a konfliktust.


Higgadj le, nincs veszve semmi, vedd számításba, hogy egyelőre csak te projektálod bele egy későbbi megcsalás lehetőségét. Ne hibáztasd előre olyasmiért, amit még el sem követett. Ülj le vele, és mondd el neki, hogy mit érzel. "Félek, hogy engem is elhagysz valaki másért, nem bízom eléggé magamban ahhoz, hogy elhiggyem, elég jó lehetek neked" stb. Ezt csak úgy tudod megoldani, ha vele letisztázod a SAJÁT érzéseidet, a vádakat és feltételezéseket pedig egyelőre tedd félre. Ha ő is hasonlóan komolyan áll a kapcsolatotokhoz, akkor meg fogja érteni és eloszlatja a kételyeidet.

2017. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!