Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha azt mondja ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Normális ha azt mondja ilyenkor, hogy ne találkozzunk?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon elfoglalt és egyszer pont úgy sikerült összehozni a találkozót mikor épp menstruáltam. Belehevültünk az ölelkezésbe, csókolózásba... Még a találkozó előtt mondtam neki, hogy miért nem tudunk most úgy mond... Igazán együttlenni 😅. De mondta, hogy jajj nemár csak nem lehet olyan vészes és, hogy szeret ő ettől nem undorodik. Engem viszont nagyon nagyon zavart a dolog de végül rávett a dologra. Nagyon jó volt bár amikor gyorsított a tempón gondoltam, hogy baj lesz... Igazából mikor elment akkor mondta hogy meg kéne nézni nagyon vérzek-e. Hát nem volt vészes amúgy de azért látszódott, hogy nyilván megvan. Elment a fürdőbe én pedig épp pihentem mikor hallottam, hogy szól és hogy köpött egyet. Odaszaladtam azt hittem baj van. Egy kis vér alvadék volt a gumin és ettől eléggé elfogta az undor... Mondta hogy ő nem nyúl hozzá, szedjem le. Te jó ég én olyan zavarba jöttem... Borzasztóan szégyelltem magam. Félreértés ne essék, gondolom a lányok tudják milyen alvadékról beszélek és nem arról van szó hogy igénytelen vagyok.

Aztán mikor ezt lerendeztuk és visszajött a zuhanyzóból mondta, hogy ne találkozzunk többet amikor megvan. Mert úgyis megkívánjuk egymást... Na most ez valamilyen részben igaz de az nekem nagyon rosszul esett, hogy nem azt mondta mondjuk hogy találkozzunk de filmezzunk. Vagy dumaljunk. Mert azert oke hogy szeretjuk egymast es vonzodunk egymashoz de szerintem egy hetet ki lehet birni szex nelkul.

Hogy ebben az egy hétben csak mondjuk összebújnánk egy filmen vagy valami ilyesmi...



2017. máj. 18. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

A barátod egy idiota kkisfiú. Nem az hogy undor, mert nem lehet elvárni hogy ne legyen rosszul (emberfüggö), de hogy egyáltalán ne találkozzatok igencsak gáz.

Vagy akkor szo.pd le, ha kiván és kész, én is mikor megvan, az elsö pár napban orálozok, aztán a negyedik körül már szeretkezünk is, mert nem durván vérzek.

2017. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Istenkém ez mekkora egy barom!Biztos kell ez neked?
2017. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

😂😂😂😂

Ez valami nyomoronc, gond nelkul szexelunk a parommal amikor megvan.

2017. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Fel sem sorolom, mennyi gáz részlet van ebben a negyed oldalas leírásban :)


Szerintem aludj rá egyet, aztán olvasd vissza a saját írásod, és te is rá fogsz jönni :)

2017. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem volt tisztába avval,hogy milyen az ha egy lánynak megvan? És,hogy valószinű nem fogja meguszni? Nem is értem...


Bár szerintem ezt nektek kell megbeszélnetek.Az viszont hülyeség,hogy emiatt ne találkozzatok.


Felnőtt ember nem? Legyen már benne akarat / kitartás vagy mi a szösz,hogy birja ki azt a kis idöt...


Vagy mint az előttem levő is irta: Te is tudsz rajta olyankor segiteni kézzel-lábbal egyebekkel :)

2017. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem csak a sexrol szol..miert nem birja ki azt a par napot ? Ahh hagyjuk ez tiszta gaz .. most ha beteg lennel vagy mitudom en ...,hogy terveztek ?! Ha ossze koltoztok es meglesz majd elzavar addig ..:/ ?! Meg az is elofurdulna hogy nincs kedved akkor is mi lesz ..

Amugy volt h parommal mi is egyutt voltunk de a vege fele gumi nelkul ..volt h olyan lett neki megse csapta ki a hisztit hanem lemosakodott utanna atolelt es aludtunk ...lehet mi tudjuk rosszul vagy masok akik szinten igy vannak a parjukkal .

2017. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Összejöttél a tesitanároddal végül? Vagy az arab fickóval, akiről egy héttel utána kérdeztél? Előtte meg más barátod is volt. Hülye troll vagy!

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

Szerintem inkább tanulj, jobban jársz!

Vagy 18 éves elmúltál, de még csak 9. osztályba jársz? ;) Az mondjuk több dologra is magyarázat lenne.


Nem csodálom, hogy a pasidnak csak dugni vagy jó.

2017. máj. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem troll a fiók, de a húgommal használjuk.
2017. máj. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!