Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarja hogy szülinapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja hogy szülinapján találkozzunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Barátomnak most lesz a születésnapja, de nem akar velem aznap találkozni. Ok, délután dolgozik, este viszont a haverjaival lesz. Azt mondja mi találkozzunk másnap. Nekem ez nagyon rosszul esik, erőszakoskodni meg nem akarok. Tavaly is külön voltunk, de akkor még elég friss volt a kapcsolatunk. Szerintetek ez így normális? Én ha elmennék valahova barátnőimmel, hívnám őt is. De lehet máshol ez így van, hogy akkor csak a közeli azonosnemű barátok. Szerintetek?
2017. máj. 5. 14:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagy a fontossági sorban nála
2017. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%
Nem normalis egyaltalan. En megyek a parommal mindig, ha haverokkal talalkozunk, konkretan a legeslegelejen bemutatott a legjobb haverjanak, nem sokkal utana a tobbinek is. Az o haverjai az enyemek is. Szulinapot meg aztan plane egyutt unnepelunk.
2017. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem normális. És itt fejeznem be vele.
2017. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%

Ez most ilyen hagyományos kanmuri, vagy más azért viszi a csaját?


(Btw ha ilyenkor csúnyábban kirúg olyankor a hámból, azért még érthető is, hogy nem akar égni előtted.)

2017. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen az mondja ez ilyen fiús dolog, elmennek isznak valamit, aztán annyi. Majd megkérdezem exeivel is így volt e. Amúgy egyik barátja akivel lesz, annak felesége is van, és tudtommal ő se megy.
2017. máj. 5. 15:24
 6/30 anonim ***** válasza:
23%
Már bocs, de ha valakinek barátnője van akkor ne ünnepelje nélküle a szülinapját. A haverokkal másnap is elmehetne inni ha tényleg csak fiúk lesznek érthető, de mi az már hogy a barátnőjét passzolja aznap? Az ilyeneknek mindig a haverok lesznek az elsők. Én ebből nem kérnék.
2017. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
18%
Nalunk pl mindig csak fiuk vannak a tarsasagban + en. Nem ertem, miert lenne kizaro ok, ha csak fiuk mennek. Neha feltunik 1-1 random lany is, de olyankor is foleg a fiukkal kommunikalok, a lanyok altalaban jonnek-mennek es altalaban nem erdemesek arra, hogy komolyabban meg probaljam ismerni oket :D (Egyszer nem volt kedvem menni veluk es a parom azzal probalt csabitani, hogy pedig ott lesz az xy baratnoje is, meg nem tudta szerintem, hogy hidegen hagy pont a nok tarsasaga.)
2017. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
17%
Én is egyedül fogom ünnepelni a sajátomat. De én szeretek egyedül lenni. Az az én napom, Anyukámra gondolok, megnézem a kedvenc filmjeimet.
2017. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Megértelek téged is, meg őt is. Szeretne szórakozni a barátaival. Viszont te meg úgy gondolod, hogy komoly kapcsolatban már az ember előrébb helyezi a párjával való ünneplést. Veled pl lehetne a szülinapján, a haverokkal meg elmehetne halasztva valamikor máskor.

Kérdező, dühös vagy, de ne akarj összeveszni. Semmi értelme exeket emlegetni, hogy bezzeg az exekkel biztos így, meg úgy... sokkal többet érsz el, ha elmondod, hogy szeretnéd azt érezni, hogy fontos vagy neki és jól esett volna ha előbb veled ünnepel és csak aztán meg egy inni a haverokkal.

2017. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
8%

Kibas zott nők. Ezek a jelképes dátumok miért fontosak nektek? Én büdös magasról leszarom a saját szülinapom. A páromé azért érdekel, mert az őt magát érdekli.


De akkor hadd legyen már az, hogyha őt érdekli a sajátja, akkor legyen az amit ő akar: Akkor én azon "részt veszek", figyelek rá, veszek neki ajándékot. Viszont ha én leszarom a sajátom, akkor legyen már az amit én akarok, hogy leszarjuk hogy szülinapom van.


26/f

2017. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!