Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a szorongást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a szorongást, félelmet?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival, szeretjük egymást, tök szupi. De szorongok több ok miatt is

1, valóban szeret? Mi van ha nem? Stb

2, jó ez így? Nem túl hirtelen?

3, szingliség vége, nnincs több pasizás. Ez is para

4, mi van ha nem.szeret? Egyik napról a másikra elhagy?

5, mi van ha mondvacsinalt okokkal elhagy?

6 , félek kotodni hozzá, félek hogy nem vagyok elég jó, nem elég jó


Tud mindnent, elmondtam már neki, nyuszinak becéz, tök édes. Segít ahol tud, de ez nagyrészt az én harcom. Szeretem őt és nagyon nem jó ez a szitu így, hogy ennyire para van.

Tudom, hogy ezek bennem vannak. Nem tudom, hogyan oldjam fel. A fenti félelmeim már mind megtörténtek, csak másik pasik tették velem.


2017. máj. 19. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

"szingliség vége, nnincs több pasizás. Ez is para "


Ha ennyire pasizni akarsz, akkor minek jöttél össze vele? Valaki rib.ancnak születik, van ilyen.

2017. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén,van értelme ezeken görcsölni?Ugye hogy semmi.Attól mert szorongsz miatta nem lesz jobb csak rosszabb.Ha jól érzitek magatokat egymással legyetek együtt és kész,a csalódások nagy részét nem kerülheti el az ember sajnos.Ha szereted bízz benne amíg arra rászolgál.Ha nem tudsz felengedni a szorongásból sehogy érdemes lenbe felkeresni pszichológust.
2017. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi első igazán kedves vagy. Esetleg felmerült benned, hogy a problémák elől menekültem az össze-vissza pasizásba? Nem? Pedig így van.


Második, a te válaszod hasznos, köszönöm a tanácsot. Egy ideje már gondolkozom pszichologuson, mert ez így nagyon nagy kudzelem. Tudom, hogy nincs rá konkrét okom. A pasiban bízom, önbizalmam nincs elég. Igazad van, sehová sem vezet, ha félek. Köszönöm :)

2017. máj. 19. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bizonytalanság az ismerkedés(és a párkapcsolat) velejárója. Ismerkedni önmagában is jó dolog, ha sokáig tart, akkor sokáig, ha véget ér, akkor annyi volt abban a kapcsolatban. Ha nem az ismerkedést élvezed, hanem túl akarsz csak lenni rajta, valakit bezsákolni hosszú távra (esetleg rossz esetben kapaszkodónak csak)abból csak keserves csalódás lesz, öröm meg kevés, kapaszkodni senkibe sem érdemes. SZerintem egy kapcsolatban nem az a mérce, hogy ki az elég jó, hanem az, hogy emel-e rajtad, vagy lehúz. Ha jó érzéseket ad, akkor csináld, ha meg rosszakat ad, akkor lépj tovább(és örülj hogy nem kötnek össze közös ház meg gyerekek, időben rájöttél), ennyi az egész szerintem.
2017. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én veled vagyok egyes!


Ki nem sz.rja le, hogy régen hány pasival voltál? Meg hogy azért, mert neked jaj mekkora problémáid voltak, amire a megoldáa az, hogy agyba-főbe dugok... Majd végre kifogtál egy balféket és neke az jár a fejedben, hogy para (????), hogy nincs több pasi?! Micsoda probléma, tényleg!

2017. máj. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!