Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelek ha az exed még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelek ha az exed még szeret?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha azt mondja, hogy kettyinteni akar veled!
2010. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Vagy ha egy ovatlan pillanatban amikor nem figyelsz oda már orálisan izgat!
2010. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
ha megtúrja előtted az orrát
2010. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy darabig külön vagytok, aztán egyszer csak elkezd érdeklődni a hogyléted felől, mi van veled stb.

Meg biztos ezer más jele lehet. Inkább mondjad mi történt és akkor itt majd jól megvitatják a válaszolók, hogy ezt most mennyire vedd "jelnek". :)


Bizonyos jeleknél az is számíthat, hogy milyen nemű vagy, illetve hány éves?

2010. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A jeleket általában az elkeseredett, még szerelmes fél kreálja saját magának.

Ezek többnyire nem jelentenek semmit, ám aki nem lát tisztán, totál félreértheti.

Vigyázz velük nagyon. Az ex témát sokszor nem érdemes bolygatni. Azért ex az ex.

Ha pedig tényleg akar még valamit, azt nem jelekkel fogja tudatni. Akár fiú, akár lány.

Kár ilyenen filózni szerintem. De ez én vagyok...

2010. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

az h kettyinteni akar veled nem egyenlő azzal h szeret!

nekem nyíltan kimondta mit szeretne, de ettől még nem hiszem h szeretne...:D vagy legalábbis nem úgy mint régen

vagy fiúk nálatok ez h működik?:D

2010. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Odaszarik a szobaközepére, a konyhába, a kamrába, az ülőgarnitúrára, meg a fehérszőnyegre.
2010. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"az h kettyinteni akar veled nem egyenlő azzal h szeret! "


Nagyon nem mindegy ki a fiú és a lány ebben a helyzetben!!!


1. eset: Fiú akar szexelni

Nincs neki épp partner, testi vágyai vannak. A lány ebből ne gondoljon semmire. Lehet, hogy szereti, lehet, hogy nem. Egy a tény: az ex-szel még mindig jobb szexelni, mint egyedül. A férfiaknál különválik a testiség és a lelki, szerelmi érzések.


2. eset: Lány ajánlja, kezdeményezi a szexet

Ez a fiú számára pozitív jel, hogy a lány még érez iránta. A lányok azzal fekszenek össze, akihez érzelmileg is vonzódnak.



És akkor mielőtt ebből vita tör ki, leírom, hogy mindkét eset csak a többségre jellemző. Nyilván léteznek fiúk, akik nem fekszenek össze bárkivel, csak akit igazán szeretnek. Illetve léteznek lányok, akik fűvel-fával, így akár az ex-szel is ha épp testi vágyuk feléled és nincs kivel mással...

Szóval ezeknél a fiúknál és lányoknál nyilván nem igaz a fenti két megállapításom.

2010. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

21.26os


van partnere. persze biztos csak az én esetem ilyen egyedi xD. ja és egy fiúról beszélek.

2010. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
elkezd flörtölni veled,meg minden extra xD
2010. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!