Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már régóta ismerek.A legjobb barátok vagyunk de már egy ideje nagyon tetszik... Szeretném a tudtára adni de nem tudom hogyan, úgy h észrevegye és benne is legyen a dologban.

komoly válaszokat kérek...


2010. máj. 16. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

hívd el sétálni utána vmi gyorsétterembe utána étterem sztem... :D


15/f

2010. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
étterem... ??? sztem azt ne... oda inkább a párok járnak már... még a gyorskaja oké de sztem csak nyugisan kávézókba meg sétálgatás, közbe egy fagyi... 20L
2010. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha elviszed valahova sétálni, a környezetbe. Margitsziget, Halászbástya, Gellért-hegy, ilyenek. Ja boccs, először én az állatkertbe vinném el, és utána sétálgatni
2010. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!