Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl vagyok az első szerelmen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyok az első szerelmen. Távkapcsolat volt, összesen négyszer találkoztunk egy hónap alatt, de én teljesen belezúgtam. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt szakítottunk msn-en, mert a fiúnak túl nagy volt a távolság, és nem is érzett irántam semmit. Szerinte ennek is a távolság az oka, mert amúgy bírt, meg minden. A gond az, hogy nem tudok még csak haragudni sem rá. Békében váltunk el, még poénkodtunk is, de én teljesen összetörtem. Attól félek, hogy nem találok még egy ilyen rendes srácot. Ő tényleg olyan volt, mint amilyennek elképzeltem a Nagy Ő-t. Mit tegyek? Ha valahogyan meg tudnám utálni, akkor könnyebben elfelejteném? Kérlek segítsetek!
2008. okt. 15. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok átka... tudom, mert részem volt benne! Szerintem semmit nem tehetsz, mert ha nagyonnagyon nagy a távolság, akkor még azt se mondhatod, hogy mindennap tanulás után felülsz egy buszra vagy akármire... Sajnálom, de ez van!
2008. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

én mondanék vmit. ha a srác ezt az egészet a távolság miatt rúgta fel, akkor lehet h nem is olyan rendes.az én esetem kirívó: mi 10 hónapon keresztül találkoztunk havi 1x 2x és ma már a felesége vagyok. szal ne bánkódj, vannak még tőle rendesebbek is:)...ha megszakítod vele a kapcsolatot, csak idő kérdése...hidd el, ebben si volt már részem....

kitartás!:)

2008. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!