Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mar fuggoseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mar fuggoseg egy 30 eves ferfi eseteben?

Figyelt kérdés
Ha valaki minimum hetente egyszer berug(nem csak par sor, hanem olyan 10-20 + valamennyi tomeny), de nagyon sokszor a heti egybol van heti 2-3 is, amikor bar a mennyiseg valamennyivel kevesebb a masnapi munka miatt, de a 4-6 doboz sor, neha 1-2 feles tomennyel megvan. Idonkent az illeto fuvezik is, olyan 3-4 hetente vesz maganak egy kisebb csomagot, amit egy hetig sziv. Ilyenkor az illeto, bar fizikalisan nem agressziv, de kotekedo, ha ellenvelemenyed van, akkor mar kiakad(nem a fu, hanem a sok alkohol hatasara).

2017. máj. 24. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már sok, ez már nem a normális mennyiség. Szerintem.
2017. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak 30 éves férfi esetében függőség ez.
2017. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolso en is igy gondolom, csak azert emeltem ki a kort, hogy ne asszocialjon senki egy 18-20 eves tombolni vagyo, partiarc fiatalra. Sztem is sok, meg akkor is, de sokakat ismerek, akik nagyon bulizosak voltak ennyi idosen, de idosebb korukra mar lenyugodtak, egyik se maradt meg ezen a szinten, ezert sokkolo a mostani(ugy nez ki, lassan ex) baratom viselkedese.
2017. máj. 24. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg durva lenne akkor is. Gondolom ha nem ihatna, hiányozna neki. Majdnem biztos vagyok benne, hogy alkoholista. Sajnos. Segítséget kéne kapnia minél előbb.
2017. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A problema az, hogy nincs betegsegtudata. Szerinte ez nem alkoholizmus es engem gondol vaskalaposnak,amiert en ezt annak tartom. Ha nagy ritkan igazat ad nekem, akkor ideig oraig(kb. ket het) van javulas es ennyi. Komolyabb problema sincs az eleteben, amit tudnek kapaszkodonak hasznalni, hogy ha ezt megoldjuk,akkor jobb lesz es nem akar majd kompenzalni, o tenyleg jo dolgaban iszik. Az elozo ket hetben is, sajat bevallasa szerint is azert ivott minden 2-3. nap,mert nagyon szep ido van es unatkozott egyedul(en egyik heten delutanos vagyok es ilyenkor csak este talalkozunk). Tehetlen vagyok, mar mindent probaltam,de nincs eredmenye.:(
2017. máj. 24. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
A legokosabb, ha otthagyod, mielött még jobban belesüllyed a függöségbe. Segíteni nem lehet neki, amíg nem hiszi el, hoyg függö.
2017. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez minden életkorban kifejezetten orvosi eset.
2017. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!