Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindkét félnek háza van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindkét félnek háza van, akkor mi a szokás párok esetében?

Figyelt kérdés
Tegyük fel még az ismerkedés fázisában vagytok, és kiderül, hogy mindkettőtöknek van saját háza, az egyik hitelre. Olyankor mi a szokás? Ki költözik kihez? Hisz bizonyára mindketten jól megválogatták, miért pont oda akar költözni, miért pont azt a házat veszi meg, nem biztos, hogy bármelyik is szívesen adná fel azt a házat, amibe milliókat ölt.
2016. szept. 20. 15:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
Én nő vagyok, ha lesz saját lakásom, nem költözöm el onnan. A férfiét majd kiadjuk, nem kell lemondani róla.
2016. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
22%
Miért kellene összeköltözni? Sokkal ideálisabb ha külön lakásuk van. Akkor együtt lehetnek ha akarnak, máskor meg külön. Nem mennek egymás agyára, nincs az a “muszáj 0-24ben együtt lenniük“ érzés. Kár, hogy a plebsz álszenten elítéli ezt.
2016. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
A több előnnyel járó házba költöznénk, a másikat kiadnánk. Ha neki villája van jó közlekedéssel, akkor ne az én garzonomban éljünk. Viszont, ha az én lakásom kiadnánk, amiből bejönne x összeg pluszban nekem, akkor egy kicsivel többet vállalnék a közös költségekből, alapból felezzük a dolgokat(és a házimunkát is), de így mondjuk fizetném a net számlát és a vizet egyedül.
2016. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%

#1. Aranyos vagy, szép terv. :D Se házad, se párod, de már eldöntötted, hogy ki mit csinál hova megy.


De miért a férfiét kell kiadni, miért nem a tiédet?

2016. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Mi nem költöztünk össze hivatalosan, de nagyjából nálam lakunk (női fél). Szerintem praktikussági okok miatt. Az én lakásom kényelmesebb, nekem és neki is közelebb van a munkahelye, de alapvetően ez már csak úri huncutság, nyilván nála is el tudnánk lakni.
2016. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
50%
Nem álszenten ítéljük el, nagyon is jó együtt lakni a másikkal, a többség nem megy egymás agyára. Mondjuk én nem ítélem el, de szar lesz, mikor mindenki elhagy majd valakit, mert "nem tart semerre az egész".
2016. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
45%
#4 Párom van, és lakásom is lesz lassan. :D Azért a férfiét, mert az én lakásom jobban fog kinézni valószínűleg, a férfiaknak nincs érzéke a designhoz az esetek többségében, tehát a szép lakásban lakunk, a bénát meg kiadjuk. :D
2016. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
42%

#6


Mert sokkal jobb valami ócska albérlet vagy szar panelban nyomorogni ketten, mintha mindkettõnek van egy “kicsi háza“ valahol. Az összekoltoxes oke amugy, ha szabad egy privat zonat kialakitanom. Egy szoba, alagsor, padlas, kulonallo mellekepulet, mindegy. Csak ne egy helyiségben kelljen lenni 0-24ben, mert az örjítõ és cella hatása van.

2016. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

Miért kéne 0-24 együtt lenni valakivel?? :D Te nem dolgozol meg semmi? Kb. munkanapokon együtt töltünk a lakásban esténként maximum 4-5 órát. Szabadnapod a pároddal csak akkor van közösen általában ha mindketten H-P dolgoztok. Ha nem akkor vannak tökre egyedül eltölthető napjaitok.

Két munkanélküli aki nem is tanul meg semmi csak 0-24 otthon lóg, hát azok meg nem is nagyon fognak sehol összeköltözni, szóval ne aggódj. :D

2016. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
28%

#7


Nagy a femi-arc... Gondolom jó kis “designe“ lehet nálad is. Okádék barack/mogyoró/sárga színü fal, jó ronda virágos függöny... Ikea-Yisk bùtorok és jó sok müanyag... Meg “praktikus“ cuccok.


Amúgy a csávók ízlése se mindig rossz. Az enyém is csak a proliknak nem tetszik (sötétlila függöny, “szomorù bohóc vastüdõben“ festmèny stb.)

2016. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!