Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz le a férfi szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Miért néz le a férfi szakítás útán?

Figyelt kérdés

3honapig egyutt jartunk majd miattam szakitottunk de akikel beszelt eddig rolam mindig lenezet.

A masik hogy attol fuggetlen ugyan ugy vagyik utanam.

Velemeny?



2017. máj. 25. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miről kellene pontosan vélemény?

Igen,nem,talán,igazadvan,majdazidőmegoldja,holnappéntek

2017. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Talán a helyesírásod miatt?
2017. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás utáni kiábrándulás, nem váltottad be a hozzád fűzött reményeket. De az is lehet, hogy igazából ő volt a hibás, de a férfiúi büszkesége ezt nem engedi beismerni, játssza a nagymenőt és köpködi az exet. Ettől érzi magát férfinak, persze tévesen.


Az utánad való vágyakozásról meg annyit, hogy egy szakítás annyira megvisel egy embert, hogy utána össze van zavarodva, nem találja a helyét, úgy érzi, hogy a szíve egyik fele még az exnél maradt. Ez már nem ugyanaz a szintű vágyódás, mint az elején, ezt majd az idő enyhíteni fogja.

2017. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Az egyes válaszolót imádom:)
2017. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az én csajom lettél volna, én azért néznélek le, mert megcsúfolod az anyanyelvedet, és szégyelleném magam, hogy egy ilyen nem túl okos nővel összeálltam.
2017. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bellaszenyorítámiértnemtudszehelyesenírniénislenéznélekistenazégbenjézusom..😂😂😂
2017. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Büszkeség.

Mesélek: 2 éve szakított velem exem, utána le is tiltott - a "letiltalak, hogy könnyebben el tudjalak felejteni, mert még mindig szeretlek" című történet.

Aztán pont az egyik barátja szeretett belém, nyilván tőle én nem akartam semmit, de annyi esze volt a srácnak, hogy pont exemtől kért tanácsot. Az akkor minden sz*rnak elmondott, hogy még az ágyban is rossz velem - amikor együtt voltunk, nem úgy tűnt egyébként, mint aki nem élvezi, még mondta is, hogy olyat adok meg neki, amit eddig senki más.

Nemrég aztán feloldott, és írta, hogy még mindig szeret. (Távkapcsolat volt egyébként, bár őt ismerve akkor is FB-n jött volna az üzenet, ha ott lakunk egymástól egy köpésre.)


Nos, én tudtam, hogy egyszer majd vissza akar jönni,

csak ez akkor következett be, amikor engem már nem érdekelt.


21/L

2017. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért néz le és mond rólad nem szép dolgokat,mert van benne némi sértettség, ami lássuk be érthető, hiszen Te raktad ki a szűrét.

Legyünk egy kicsit megértőek fórumtársak, valószínűleg telefonról írt a kérdező és biztosan sietet vagy sietett? :)

2017. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!