Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy valaki külsőre tetszett nektek, de mikor jobban megismertétek a személyiségét, rájöttetek, hogy mégsem a ti esetetek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyi...
2017. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, sajnos többször mint szerettem volna.
2017. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyikkel jártam majdnem két hetet. Hiba volt. A többinél már okosabb voltam, és figyeltem a belső hangra a szemem helyett.
2017. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,legtöbbször
2017. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt chatelni,randi se kellett hozzá.
2017. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ajaj...
2017. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Nem volt velük semmi nagy gond, csupán mégsem egymásra volt szükségünk.
2017. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több is, mint bevallani merném.
2017. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze, kivel nem?? :D kezdő tiniként még erőltettem ilyenkor a dolgot, de benőtt azóta a fejem lágya
2017. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajaj... A legutóbbi volt a legviccesebb. Álltam, mint akibe a villám csapott, mert szembe jött velem (külsőre) álmaim pasija, és mivel elég "érdekes" az ízlésem, ilyen még eddigi 27 évem alatt nem volt. Töketlen sem volt, rámosolyogtam, odajött, leszólított, számcsere, stb. Eljött az első randi, és koppantam. Meg az állam is szó szerint. Ő két év alatt 3 gyereket szeretne. Meg az ideális nő, aki nem dolgozik, hanem otthon várja a férjecskéjét. Majd ő eltartja. Hát jó, gondoltam, hátha csak ideges. Rendben beszélgessünk. Érdeklődési kör. Olvas. Jó pont. Hát rákérdeztem, mit. Hiba volt. Neki az olvasás kimerült PC World-ben. Hobbi? Tévézés. Itt éreztem úgy, hogy hagyjuk. Nem olvas, nincs hobbija, záros határdőn belül pedig házinyuszi lenne belőlem.. Kösz, nem.
2017. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!