Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a gyereke kora babakorb...

Akinek a gyereke kora babakorban nagyon jókedvű, vigyorgós volt, később is jellemezte ez a személyiségét?

Figyelt kérdés
Arra vagyok tulajdonképpen kíváncsi, hogy ez múló állapot, vagy mutat valamit a veleszületett személyiségből.
2014. szept. 28. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
minden baba ilyen
2014. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt olvasva azért nem. Vannak sokat síró/kiegyensúlyozott, rosszul alvó/jól alvó, rossz evő/jó evő babák.
2014. szept. 28. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Magamról tudok csak nyilatkozni. Elmondások alapján szinte sosem mosolyogtam, beszélni 4 évesen kezdtem. Mindig is visszahúzódott, zárkózott gyerek voltam. Ma sincs ez másképp...
2014. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En azt vettem eszre, hogy kb 4-5 eves korra nagyjabol kiegyenlitodik: a nagyon mosolygos/vigyorgos babak sem vigyorognak, mint a tejbetok reggeltol estig az ovi masodik felere, mig a komoly, morcos babak sokat nyilnak addigra. Abban a korban mar nem tudod megmodani, ki milyen volt csecsemokorban. Tinedzserkorra meg plane nem.
2014. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mennyi idős kortól látszik meg akkor az alapszemélyiség? Gondolok itt arra, hogy mennyire nyitott, flexibilis, jó/rossz alaphangulatú valaki.


Azért merült fel bennem, mert a szüleim mondták, hogy hasonló voltam én is, alig sírtam, sokat vigyorogtam, könnyen vettem a változásokat. Felnőttként is kiegyensúlyozott személyiségnek tartom magam.


A lányom kb 6 hetes kora óta tényleg csak nagyon indokolt esetben sír (fáj valamije, éhes), egyébként egyedül is elfoglalja magát meglepően sokáig, nagyon barátságos, jó kedélyű és az se viselte meg, hogy háromszor "költözött" az elmúlt egy hónapban (új lakásba, majd lakáson belül is).


Azt tudom, hogy a személyiség alapja veleszületett, viszont arról nincs pontos információm, hogy mennyi idős kortól mutatkozik meg ez az alapszemélyiség - amit természetesen idővel a környezet és a nevelés változtat valamennyire.

2014. szept. 28. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam picinek is nagyon nyitott és jókedvű volt. Most is az, de persze emellé dackorszak:akaratos, türelmetlen. Az akadályokat könnyen veszi, könnyen ismerkedik, nagyon vidám és vicces természet. Nem félős vagy félénk, teljesen stabil.


Picinek én is nagydumás voltam, most sem vagyok komplexusos, szeretek beszélgetni, nem vagyok kesergős típus.

2014. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!