Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szakitani, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szakitani, de ez nem mehet igy tovább. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Parommal 2 eve vagyunk egyutt, en 21L vagyok, ő 25F. Nagyon sokat veszekszunk mostanaban es azok eleg csunyak, igazabol ha lenne egy normalis onertekelesem, mar reg elkellett volna hagynom. Viszont nagyon szeretem, O az elso komoly kapcsolatom es mikor nem veszekszunk, nagyon jo vele minden! De ha osszeveszunk, akkor a vegen mindig kiabal velem es megijeszt. Hogy hitessem el vele, hogy nem teheti meg, mert elhagyom? Ugy hogy biztos, visszajojjon hozzam, ha szeret?
2017. máj. 26. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Elore megmondom neked, hogy iszonyatos erovel fogod a falba verni a fejedet, amikor vegre lesz egy normalis kiegyensulyozott kapcsolatod, hogy minek is pazaroltal egy percet is erre a szarra. Mert ez az. Nem kapcsolat.
2017. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha te hagyod el, ő nem tud "visszamenni" hozzád. Akkor csak te tudsz őhozzá.

Mondjuk ne "elhitetni" próbáld, hanem hagyd el a francba. Indoklásként nyugodtan mondd el neki, hogy miért (sok veszekedés, hiába szereted, ez így nem vezet jóra). Ami ez után következik választ ad arra a kérdésedre is, vajon mi jár a fejében, hogy érez mostanában.

Az pedig, hogy szereted egy állapot, de nem lehet ürügy a szenvedésre.

2017. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
87%
Kár ide az értelmes vélemény. Semmi nem fog változni.
2017. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, neked ez az első komoly kapcsolatod, de hidd el, egy normális kapcsolatnak nem része a rendszeres veszekedés.

szeretheted te 200%-kal, de egy párkapcsolathoz két ember kell.


Tök jól látod a helyzetet:

"ha lenne egy normalis onertekelesem, mar reg elkellett volna hagynom."

De már 21 éves korodra lebontotta benned ezt. Szép jövő....

2017. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Headshot!


Miért erőlködsz? Ez már soha nem lesz normális kapcsolat, de ahogy mások is írják, felesleges bármit írni.

2017. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És Ő vajon szeret? Min veszekedtek?


Exemmel én is sokat veszekedtem,de egy idő után már kevés volt az a kevès jo,ami volt köztunk.


Az a baj,hogy nem volt más pasid,ès nem tudod milyen egy normális kapcsolat.


Felesleges szerintem részedről a játszadozás.Nem fogsz vele menni semmire,max ideig óráig.

2017. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Drága kis csillag, mindent leírtak előttem.. Szedd össze magad, és szakíts, mert ez nem kapcsolat. Magadtól veszed el az időt, amit akár boldogan is tölthetnél egy férfi mellett, nem egy felemésztő kapcsolatban.
2017. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!