Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy lánynak a fiú anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Többnyire nekem ezért nincs önbizalmam és nem szoktam kezdeményezni. Ha valakit esetleg érdeklek akkor sem csinálok semmit... Bár mostanában nem is volt olyan akiért érdemes lett volna. Régóta nincs barátnőm, bár most talán lenne egy lány aki érdekelne, csak az a baj nem is ismerem csak látásból... De kezdeményezni persze nem merek:( Gondolom neki elég jó helyzetben van apuci/anyuci benga ház stb. Én azért szarabb helyzetben vagyok és mindenképp rosszul érezném magam. És ő?

És a családja előtt is gáz lenne...

F/16


2010. máj. 17. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 évesen még semennyire szerintem, ilyenkor az embert a szülei tartják el, nem a pasija... majd 26 évesen fontos lesz
2010. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha gazdag és saját BMW-je van akkor nem számít!
2010. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit számit az anyagi helyzet de sajnos a legtöbb fiatal nőket igen...és ahogy én hallottam ez a nőknek az ösztönükben is benne van és kevesen lépik túl ezt az ösztönt.

De egy próbát megér, mert nem tudhatod.

2010. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem a humor és a mentalitás többet számít... ne pénzzel akard lenyűgözni. ha a családja ezért diszkriminál, akkor meg őket kellene sajnálni:S
2010. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

:O Ugyan már! Ez butaság! Ha a csajnak azért nem kellesz, mert nincs pénzed, akkor menjen a sunyiba.

Másrészt még csak 16 vagy.

De én azt mondom "inkább legyek szegény, de a f*szom legyen kemény) ;)

2010. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát öö ez szerintem nem baj.

De ha olyan a lány Hogy EGOista akkor minden baja van.

De ha normális a lány akkor nem érdeklni.

Meg ne a Pénz miat legyen Már Kapcsolat.

Például Engem nem zavarna ha egy szegény csajal járnék.

Az a Lényeg hogy szeresen.

17/F

2010. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretek egy fiút, akkor nem e a pénzéért szeretem, hanem magamiatt, és a többi olyankor nem lényeges. Eszembe sem jutna, ilyen kérdés. És valószínűleg a fiú is magamért szeret, és nem a pénzemért, meg nem a lakásomért, meg stb. Ez mind csak látszat, ez nem lényeges a szerelemben.

Persze vannak olyan lányok, akiknek meg pont a fordítottja igaz: nem baj, ha nem szereti, de pénze az van, és divatb*zi. De ezt gondolom te is tudod, hogy inkább az ilyen nagylányt mutató szajhák, és gondolom, nem ilyen fiú vagy, hogy ilyen lányok érdekeljenek (a leírásod alapján).

Tehát szerintem, ezen ne problémázz, hogy a te családod csak fele olyan "gazdag", mint az övé. Gondolom neked sem ez az első szempont, hogy megnézd, mennyire gazdag. Nyugodtan hajts rá a csajra, ha neked bejön. :-)

[majd még visszanézek ide hozzád!]

2010. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ránézésre nem ego, nagyon aranyos csajnak tűnik, nekem alapbol nem jönnek be a plázap*csák


engem se zavarna ha ha a bnőm lenne rosszabb anyagi helyzetben de ha a fiúnál van ez akkor az csak nemjó:/

2010. máj. 17. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos.Viszont nekünk nagy háunk van,de nem vagyunk gazdagok, mert minden amink van, hitelre lett véve.Szóval inkább tele vagyunk adóssággal, pedig aki bejön hozzánk, ezt nem látja mert szépen be van rendezve...

Amúgy ne izgulj.Nekem volt már szegényebb és gazdagabb barátom is és nem az anyagi helyze volt fontos hanem a személyisége.Azokat viszont nem szeretem akik szegények,de minden pénzt amit nagy nehezen megszerez hülyeségekre költi és szórja a pénzt, vagy nincs pénze de dolgozni sem akar menni.Mert jártam már úgy h. hozzám költözött az egyik barátom és hónapokig ingyenélő volt nálunk,mert nem volt munkája,de nem is akart elmenni dolgozni,mert nem volt olyan amit szivesen csinált volna.Hát nem csoda h. kiszerettem belőle.

2010. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem elkényeztetett, gazdag úrikisasszonyoknak kell lennie a célcsoportodnak, akkor nem lesz baj.
2010. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!