Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TÚL SOK DRÁMA mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TÚL SOK DRÁMA mi a teendő?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Az elmúlt napokban, de részint hónapokban, túl sok lett a dráma a kapcsolatomban nem bírom már mit tegyek. Amúgy én 21 éves nő vagyok, ő 26 éves férfi. Egyszerűen TÚL SOK a dráma leszív teljesen. most is úgy érzem nincs erő a kezemben se hogy ide begépeljem ezt a kérdést. Amúgy másfél éve vagyunk együtt.

Drámának az okai: dilemmák nyári utazás körül, egy nő a múltból aki régen tetszett neki, ő részéről az a baja hogy túlzottan féltékenykedek, amúgy gyakran blokkolom az üzeneteit meg lenémítom a telefonomat hogy ne halljam ha hív, de ő meg gyakran hasonlítgat egy haverja csajához aki igazi példa a rossz barátnő címre, plusz ma azt tettem hogy átállítottam "nyitott kapcsolat"-ra a facebookot emiatt átfutott a fején a szakítás, akkro minek mondta hogy sose szakítana??? Különben is, FACEBOOK!!! Nem mindegy, mi van oda írva? Régen ő mondta, nem a facebook számít, én csak afféle célzásos poénból csináltam. Mit kell azt komolyan venni, ő meg, hallottam utána a telefonba, elsírta magát felette, ekkor volt hogy a szakítás futott át a fején. Amúgy ezt nem annyira tudom komolyan venni, tuti nem szakítana ennyitől. Ráadásul írnom kéne a dolgozatot az egyetemre de elterelődik a figyelmem. De nem volt bajom azzal a nővel, akkor lett vele bajom mikor olyanokat mondott hogy ha nem vagyok ott akkor is jó lett volna az este. na mindegy, még sorolhatnám. Mi ilyenkor a teendő?


2017. máj. 27. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
realx
2017. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
* relax, nem?
2017. máj. 27. 16:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod a drámát, akkor fejezd be a drámázást. Nagyon sajnálom a pasid, az ő érdekében szakítani kéne.
2017. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A felet ugy latom te generalod,min csodalkozol?
2017. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod a drámát. Vagy fejezd be vwgy szakíts. Nem olyan bonyolult ez.
2017. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Te hogy bírod elviselni saját magadat? Respect szerencsétlen csávónak.
2017. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Költőnő? ***** válasza:
62%
Dráma tagozatos királynő.
2017. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azér mer nem elemeztem őt még nem én csinálom a sok drámát. Ma reggel pl. "elfelejtett írni".
2017. máj. 27. 16:32
 9/21 Interferencia ***** válasza:
És?
2017. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor mesélj róla is.Ne csak magadról.

Bár amit eddig leirtál elég féltékeny,mindenen kiakados,szigorú porázon tartós lánynak tünsz.

2017. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!