Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem éri meg barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem éri meg barátnőt tartani?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, semmi provokáció a kérdésben. Arról van szó, hogy bár már voltak barátnőim, egy ideje nincs senkim és most két hétig egy havernál laktam vidéken egy képzés miatt, ahol beleláthattam a kapcsolatukba. 6 éve vannak együtt a lánnyal, de emberek...kb. szärba sem nézik egymást. A lány mindenen cirkuszolt, ha nem jól volt letéve a zsebkendő stb. Egyfolytában osztotta valamiért haveromat. Úgy összekaptak a napokban, hogy majdnem kiszakadt a főbejárati ajtó. Azt mondta haver, ha van eszem, ne legyen nőm. Nagyon vágyom rá, hogy ismét legyen szerelmem, de komolyan minden kapcsolatban ez megy, hogy nyírják egymást a felek? Le vagyok döbbenve.
2017. máj. 27. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Öm, talán ha nem ragadsz benne egy szar kapcsolatban, akkor nem lesz szar kapcsolatod?
2017. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
5 év alatt az exemmel egyszer se veszekedtünk így. Mindig megbeszéltük, ha baj volt. Szóval gondolom az értelmesebb emberek nem verik agyon egymást egy kapcsolatban.
2017. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem, sokkal olcsóbb prostizni.
2017. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Tartani, lol mint valami macskát.
2017. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is ez ugrott be :D megfelelő táp kérdése az egész. Néha hagyd kint szaladgálni és ha feszültebb adj neki magneB6-ot. Ha működik a kapcsolat, meg kell becsülni és ápolni. Ha nem, megbeszélni. Ha az se segít, van még hal a tengerben....
2017. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó, légy szíves ne ezen akadjatok már ki! :D Mi mást írhattam volna? Tudom, hogy furán hat, de értsétek a kérdést. Szóval, komolyabb válaszok?
2017. máj. 27. 18:02
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
4es ugyanezt akartam írni,csak én kutyás verzióba
2017. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, mintha nem tudnád, hogy nem minden kapcsolat működik. A haverod miért nem számított a lánnyal, ha ennyire rossz neki?


Ha az említett eset miatt ez a kérdés komolyan felmerült benned, akkor jobban teszed, ha kutyát tartasz.

2017. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Számított -> szakitott
2017. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden kapcsolat ilyen sz@ r. Az én párom, ha ilyen lenne, max az exem lenne már...szóval ebből ne általánosíts.
2017. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!