Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, gusztustalan számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, gusztustalan számotokra ha a nőnek van egy-két esztétikai hibája?

Figyelt kérdés
Például ha tetszik egy csaj külsőre nektek, de el van ferdülve az egyik lábujja mert cipő régen elnyomta és úgy nőtt..úgy maradt.

#esztétikai.hiba
2017. máj. 28. 10:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#6

Sajnálom, hogy ilyen anyád van. Inkább olyan cipőt adott volna rád, ami nem okoz ilyet.

Amúgy ettől el fogsz kelni, mi sem vagyunk tökéletesek:)

2017. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Látnám az én lábujjaimat.... :'D


Mégis jó csajnak tartanak, bár nyár elején mindig félve húzok szandált. Nekem hosszabbak az átlagnál a lábujjaim, a cipő is egyrészt oka, de egyébként számomra senkinek nincs szép lábfeje. :)

Meg ez csak egylábfej, kit érdekel?


Hál istennek nem lábfétises a pasim, és gyanítom, hogy nem is lesz lábfétises pasim soha ( hál istennek), mert nekem ordenáré a lábfejem. Ez van, már feldolgoztam. :D


Ettől függetlenül megtanultam szeretni magam, pedig vannak még hibáim.

26N

2017. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ja szeret, elfogad olyannak amilyen vagy. A hibáiddal együtt.
2017. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Látszik hogy önbizalomhiányos vagy, hogy ennyire növelni szeretnéd az egód egy ilyen kérdéssel.


Szánalmas vagy, bocsi.


Szerinted mindenki tökéletes kívülről és csak neked vannak hibáid?

Akkor felvilágosítalak: Nincs tökéletes ember. Az ember a hibáival együtt szereti a párját.

2017. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Milyen egó? Csak véleményt kértem valamiről! Ja értem.... kicsit feldobja a napod ha itt sértegetsz ismeretleneket?! Te vagy a szánalmas!
2017. máj. 28. 12:11
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem gusztustalan, de sajnos nálam a kérdésben leírtak kizáró ok egy lánynál.
2017. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#16 csak a teljesen szimmetrikus lábfejre tudod kiverni ezek szerint?
2017. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Előbb nézz létszi magadba és tedd fel magadnak a kérdést: Miért tettem fel ezt a kérdést valójában?

Nem kell ide válaszolnod, és nem vagyok arra kíváncsi hogy csak kíváncsi voltál rá.

Úgy csinálsz mintha olyan egetverően nagy probléma lenne a tiéd.


Én meg görbe kisujjakkal születtem...és?? Azt hiszed hogy érdekel? Anyától örököltem.


Te elfogadtad a hibádat? Vagy csak azt várod el hogy a másik majd elfogad téged.

2017. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

#17

Ha ettől jobban érzed magad, igen...

Nálam fontos, hogy tetsszen egy lány lábfeje. Ha ez nincs meg akkor nem is nagyon érdekel tovább.

2017. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van vmi hibaja, meg a modelleknek is. Nekem pl ossze van nove ket labujjam (anyai agon orokoltem). Mindig parazok, hogy jajj hogy nez ki, nem veszek fel szandalt se. Aztan altalban kiderul, hogy eszre se veszi senki. Eddig 2 tobb eves komoly kapcsolatom volt, mindket pasinak en hivtam fel ra a figyelmet kb 1 ev utan. Eszre sem vettek, aztan meg azt mondtak, hogy tok aranyos meg kulonleges.

Olyan feleslegesen aggodunk ilyeneken. Senki sem tokeletes.

2017. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!