Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, gusztustalan számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, gusztustalan számotokra ha a nőnek van egy-két esztétikai hibája?

Figyelt kérdés
Például ha tetszik egy csaj külsőre nektek, de el van ferdülve az egyik lábujja mert cipő régen elnyomta és úgy nőtt..úgy maradt.

#esztétikai.hiba
2017. máj. 28. 10:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom megérteni.:D


Akkor akinek ez annyira fontos, az csak nyáron ismerkedik, papucsos-szandálos időszakban, vagy mi?


Mert tavasz/ász plusz télen nem is látod a másik lábfejét. :D


ÉS valahogy el nem tudom képzelni, hogy talál valaki egy jó csajt, akivel lelkileg/ gondolkozásban, és vonzalomban is passzolnak. majd x. alkalommal meglátod a lábfejét, görbe lábujjakkal, és azt mondod SZevasz.


Kicsit szürreális, nem? (Vagyis bizarr)

2017. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A férfiakat általában az ilyen apróságok nem érdeklik, észre sem veszik sokszor. A nők szoktak ilyen miatt elítélni valakit.
2017. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát pedig ettől tartok kicsit kedves 21! :-D
2017. máj. 28. 12:56
 24/28 anonim ***** válasza:

#23 ha egy olyan aberrált emberke talál meg téged, aki a ferde lábujjad miatt dobna...xd szóval nem hiszem hogy kifejezetten sokat vesztenél, sőt úgy is mondhatnám hogy semmit sem vesztesz.

bírom az ide válaszolgató fiúcskákat, naphosszat sírnak vagy sírtak az oldalon (khmmm #16), hogy a nők mind mocskos kihasználó némberek és tűzre velük!

mert xy centivel nem kellenek nekik, és még sorolhatnám azt a sok idehányt általánosítást, de egy ferde lábujj már nem férne bele egy kapcsolatba (ha valamilyen csoda folytán összejönne neki, és a nő el is viselné a tonnányi fäszságával együtt).... :DDDD

komolyan mondom, ezen az oldalon tényleg csak az alja népség van jelen, tisztelet a kivételnek.

jó ha havonta egyszer felnézek ide, de még mindig ki tudok akadni egyeseken :D

2017. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Exem futó volt, kifejezetten ronda lábfeje volt, és férfias vádlija. Ettől még imádtam :)
2017. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül hányingere van.
2017. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#24

Úgy látom, hogy érzékeny pontra tapintottam, ha máris aberrált meg egész nap itt síró fiúcska lettem (ami érdekes meglátás, ha csak havonta jössz fel... :D )


Azt hozzátenném, hogy soha nem "sírtam" az oldalon olyan gyakori... kérdésekkel, hogy "miért nem kellek senkinek" vagy, hogy "azért... mert alacsony vagyok" és hasonló dolgokkal mert pl. pont nem érdekel, mindenkinek más tetszik.

De mint minden mást, ezt is ránézés alapján állípitom meg. Lehet, hogy a kérdező lábai közel sem olyan vészesek mint amilyennek leírja és engem sem zavarna, de hajlamos vagyok mindig a legrosszabb lehetőséget számba venni és az alapján válaszolni.


Nálam fontos, hogy tetsszen a lábfeje. Ez kb. olyan minthogy mások olyan ember iránt nem vonzódnak akinek elállnak a fülei vagy bármi hasonló.

Ha ez neked nem tetszik akkor így jártál, én attól még így vagyok a dolgokkal.

2017. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nekem konkrétan nincs egy fülem és még nem okozott problémát :D
2017. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!