Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mit tennétek, éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit tennétek, éreznétek ha a barátnőtök telójában ilyeneket találnátok?

Figyelt kérdés

Srácok ti erre mit vàlaszoltok?

A barátnőtök elment aludni. Már te is szeretnél befeküdni mellé,indulsz be a szobátokba amikor hallod,hogy valahol rezgett a telefon és a nappaliban hagyta a barátnőd a telóját. Zároló kód meg nincsen rajta, mindenbe bele tudnál olvasni.

Akkor STOPP! Itt férfiak,őszíntén..ki az aki belenézett volna?

Tegyük fel,hogy belenéztél és làttad,hogy egy sràc bitang hosszú levelet ír neki azzal kapcs,hogy mennyire belevan zúgva a csajodba és könyörög,hogy írjon vissza neki valamit, miért kerüli, miért nem dumál vele? Tovább lapozol, de nincs több üzenet csak a jelenlegi.

Aztán látod,hogy kb a telefon listája tele van férfi nevekkel..és nem is mesélt arról,hogy neki ennyi pasi ismerőse lett volna.

Aztán làtsz egy srácot akinek ez a neve "Supermen" egy pirulós fej utána.. :/

A képei között a galériában semmit nem találsz csak magáról,rólatok, stb van fotó.

De az sms-k között látod,hogy a van pár fiú akik írogatták nekik,hogy tali a vàrosban, menjünk igyunk megy egy kávét, meg, hiànyzol, régen dumáltunk összefuthatnánk, ezeket a szövegeket írtàk és ez àllítólag mind csak.


Ennyi.


Kérdésem srácok, hogy számonkérnétek a pàrotokat azért, vagy mit éreznétek?? Dühöt?féltékenységet?mérgesek lennétek?aggódnátok?

Tegyük fel másfél éve vagytok együtt és láthatóan minden stimm volt köztetek, érzed,hogy szeret a barátnőd,figyelmes, meg minden..csak ez a telefonos eset..


Ti mit tetettek volna?


F


2017. máj. 30. 21:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

haha, én egyszer néztem bele a barátnőm telefonjába a 2,5 év alatt, azt hittem menten agyvérzést kapok...

mindenki arról papol, hogy milyen gusztustalan dolog az ilyen, hogy más személyes dolgaiban kutakodunk.

nyakamat teszem rá, hogy pont azok mondják, akiknek vaj van a fülük mögött!

2017. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
11# ebben igazad van sztm is 😕
2017. máj. 30. 22:56
 13/31 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is van barátom, ettől független tartom a haverjaimmal is a kapcsolatot, ők is szoktak ide-oda hívni. Van több srác is aki nyomul rám, ezeket én is elküldöm / ignorálom. Mondjuk tény, hogy mindenről beszámolok barátomnak, és nem tartom titokban.

Barátom is ugyan úgy elmegy nőnemű barátaival ide-oda. Múltkor amikor telefonja nálam volt láttam hogy pl. színházba is hívta az egyiket, de ahelyett hogy agyvérzést vagy féltékenységi rohamot kaptam volna, nyugodtan konstatáltam és mentem tovább. Ő is elmondja ha megy valahova velük, plusz úgy szervezi le hogy semmiképp ne ütközzön velem. De ettől van élete rajtam kívül is. Ha a párkapcsolat barátságok rovására megy, az rég rossz. Az meg ha barátságba feltételezünj szeretőt, még rosszabb.

Lehet barátnöd azért nem mondta el ezeket, mert feleslegesnek tartotta, hiszen ő is csak barátnak tartja őket. Ettől független kérdezd meg, ne egy félreértésből vonj le felesleges következtetéseket. Lehet beigazolódik a gyanúd, de ez amit írtál ehhez édeskevés. Nem azt mondom hogy ne gyanakodjon az ember, de azért az ilyen ügyeket óvatosan kell kezelni, mert lehet egy tökéletes kapcsolat és egy hűséges partner kárára mehet.

Szóval: ha olyan dolgot találnék, ami tényleg megcsalást enged feltételzni, megbeszélném vele. Ill jelen esetben megk3rdezném, miért nem mondta el hogy ennyi barátjával találkozik, aztán megfigyelni hogyan reagál.


Ui: igen, szabadon nyúlkálunk barátommal egymás telefonjába, ismerjük egymás kódját. (Csak mert sokak itt meg vannak az ilyeneken döbbenve...)

2017. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Najoo nem kértem lányok vàlaszát direkt .-.- mert tudtam h jön pár csaj akinek "kam van srác haverja" aztán naivan, fölényeskedve, makacsul, "szabad vagyok" "engem senki nem korlátozhat" ah jajj ah jajj dumàval jönnek. Haggyjuk màr!!! Nem birtoklom a páromat, de akkor is fura ez nekem.
2017. máj. 30. 23:21
 15/31 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen hisztis, betegesen féltékeny férfit, jó ég...
2017. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
Ez igen kérdező. Arra nem gondoltál hogy a másik oldal esetleg rávilágít olyanra amire te nem gondolsz...?
2017. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem aludj rá egyet,mert látszólag be vagy gőzölve.

Bizalom.

#6 jól összefoglalta.

2017. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Azért csak rákérdeznék,ha meg még ő kér számon az már gyanús.
2017. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A legrosszabb ***** válasza:
14%
Szerintem tegyük fel újra ugyanezt a kérdést a nemeket felcserélve. Kíváncsi vagyok, a nők mekkora hányadának fortyogna az agyvize.
2017. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
58%

Semmi okod a feltekenysegre.

Amugy meg mutasd be par barstodnak es meglatod,o is bemutat a baratsinak. A bnod becsuletes ezek alapjan.

2017. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!