Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mit tennétek, éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit tennétek, éreznétek ha a barátnőtök telójában ilyeneket találnátok?

Figyelt kérdés

Srácok ti erre mit vàlaszoltok?

A barátnőtök elment aludni. Már te is szeretnél befeküdni mellé,indulsz be a szobátokba amikor hallod,hogy valahol rezgett a telefon és a nappaliban hagyta a barátnőd a telóját. Zároló kód meg nincsen rajta, mindenbe bele tudnál olvasni.

Akkor STOPP! Itt férfiak,őszíntén..ki az aki belenézett volna?

Tegyük fel,hogy belenéztél és làttad,hogy egy sràc bitang hosszú levelet ír neki azzal kapcs,hogy mennyire belevan zúgva a csajodba és könyörög,hogy írjon vissza neki valamit, miért kerüli, miért nem dumál vele? Tovább lapozol, de nincs több üzenet csak a jelenlegi.

Aztán látod,hogy kb a telefon listája tele van férfi nevekkel..és nem is mesélt arról,hogy neki ennyi pasi ismerőse lett volna.

Aztán làtsz egy srácot akinek ez a neve "Supermen" egy pirulós fej utána.. :/

A képei között a galériában semmit nem találsz csak magáról,rólatok, stb van fotó.

De az sms-k között látod,hogy a van pár fiú akik írogatták nekik,hogy tali a vàrosban, menjünk igyunk megy egy kávét, meg, hiànyzol, régen dumáltunk összefuthatnánk, ezeket a szövegeket írtàk és ez àllítólag mind csak.


Ennyi.


Kérdésem srácok, hogy számonkérnétek a pàrotokat azért, vagy mit éreznétek?? Dühöt?féltékenységet?mérgesek lennétek?aggódnátok?

Tegyük fel másfél éve vagytok együtt és láthatóan minden stimm volt köztetek, érzed,hogy szeret a barátnőd,figyelmes, meg minden..csak ez a telefonos eset..


Ti mit tetettek volna?


F


2017. máj. 30. 21:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Várnék és figyelném a jeleket,a reakcióját.

Ha minden oké van a kapcsolatotokkal,semmi nem változott akkor lehet,hogy nem foglalkoznék vele.

Igazából ezt ugyis Te döntöd majd el.

2017. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
35%

Tini kategória. Látszik az írásodból (már amennyit lehet érteni belőle), hogy egy tizenéves kis p.cs vagy.

1. Nőj fel!

2. Tanulj meg írni!

3. Melletted én is inkább a haverokat választanám.

4. Inkább sportolj a hülyeség helyett!

5. Stb. Stb.

2017. máj. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
49%

Beb@#na, ha nem állhatnék szóba a régi férfi barátaimmal, mert a párom egy féltékenykedő, önbizalomhiányos majom lenne.

Ha az én telefonomba belenézne a párom, hirtelen két férfinevet is tálalna, de ha így féltékenykedne, mint te, néznék egy ferdét.

2017. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nők véleménye nem érdekelt
2017. máj. 31. 07:16
 25/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem hát, mert a végén még kiderülne, milyen hülye vagy.
2017. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Kislányokkal nem veszekszem. Na off! Nem válaszolok a továbbiakban. "Nők".. -.-
2017. máj. 31. 07:42
 27/31 anonim ***** válasza:
74%

Ezen megnyilvánulásaid után őszintén sajnálom a barátnődet. És még te mered magad férfinek nevezni.

Amúgy meg ha látatlanban van bátorságod vadidegeneket szapulni, akkor élőben miért nincs annyi vér a pucádban hogy odaálj barátnőd elé és esetleg megbeszéld vele? Ja, azért mert csak neten vagy ekkora kan.

2017. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Szovegertes 1-es. Mar beszeltem vele akkor az nap de "csak haverok"
2017. máj. 31. 10:15
 29/31 anonim ***** válasza:
95%
Jó, nekem hótmindegy, hogy vergődsz a barátnőddel, de attól még a sztori ultraszánalmas.
2017. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én megpróbálom megközelíteni a másik oldalról a dolgot:

Nő vagyok, 13 éve kapcsolatban és bizony vannak olyan fiúbarátaim akiket jóval a párom előtt ismertem meg. Szoktam tőlük is, illetve más barátaimtól is kapni sms-eket, hogy nem futunk-e össze valahol.


Én kiküszöböltem azzal az ilyen kínos eseteket, hogy amint tudtam, az összes barátomat bemutattam a páromnak. Ha valamelyik havertól kaptam egy ilyen üzenetet (volt rá példa sajnos), akkor azt az embert leépítettem.

Próbáld meg feldobni az ötletet, hogy menjetek el valamerre a haverjaival és akkor te is megismered őket legalább!

Nem mellesleg ha takargatnivalója lenne akkor kód lenne a telefonon és nem hagyná kint az asztalon. :)

2017. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!