Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesitem a baratomat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesitem a baratomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat az ekezetek hianya miatt.

21 evesek vagyunk.

Pentektol vasarnapig tudunk egyutt lenni, a tobbi nap telefonon tartjuk a kapcsolatot. A parom(o a fiu) napi 5x hiv megszokott idokben 5 percekre(van, hogy kevesebb). Ilyenkor mindig rosszkedvu, unott. Kb. Mindig en dobom fel a temat. Meselek neki arrol, mit olvasok a neten, mit csinalok, es persze a legelso dolgom megkerdezni ot hogy mit csinal, hogy van, de tomor valaszt kapok. Kiprobaltam, hogy nem meselek, akkor meg unalmasnak tart.

Ma elkezdtem meselni egy vicces hirt a telefonba, mire o kozolte hogy mennie kell. Mondom jo(kicsit megnyomtam a hangsulyt). Erre ramformedt, hogy o ezekre nem tud mit mondani es mennie kell es ezer dolga van. Mondtam neki, hogy megertem menjen csak. 10 perc mulva irt egy smst, hogy ne haragudjak.

Amikor meg nem irok neki ezek utan a neten, mert dolgom van, egybol ir, hogy latom fent vagy ss nem is irsz.

En ugy vettem eszre, hogy ha beszelek az a baj, ha nem beszelek az a baj.

Neha sokat csacsogok, de ezerszer elmondtam neki, hogy szoljon normalisan, ha sok. Sokszor probalok odafigyelni erre, mert tudom, hogy ez az egyik hibam.

Ugyanakkormeg ha nem bohockodok, nem beszelek, akkor kb annyibol all a telefonbeszelgetes, hogy: jol vagy? Jol. Oke.

Es akkor o nem is tori magat.


2017. máj. 30. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Csodás pasi a barátod, igazán megérdemel téged, dolgozz meg keményebben, hogy mindenben kedvére tegyél, nehogy s szentelnek meg kelljen erőltetnie bármilyen téren is magát.
2017. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Mind a ketten megragadtatok a tinikorszakban. Nem igazán illetek össze.
2017. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez is volt már... Komolyan, minek többször feltenni ugyanazt a kérdést? Miért érkezne rá más válasz, mint legutóbb? Már akkor is felesleges rinya volt...


A megoldás még mindig ugyanaz, a sok pichogás helyett napi egyszer, max kétszer kell beszélni, öt percek helyett normális intervallumban, mikor egymásra tudtok figyelni, és akkor a cuki cicás videók helyett tán értelmesebb dologról is tudnál neki mesélni, és kölcsönösen élménytelibb lenne a kommunikáció.

2017. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: Mert ezeket a kérdéseket gyerekek írják ki. Nem érdeklik őket igazán a válaszok, szimplán csak kiakarják írni magukból a dolgot.
2017. máj. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fish1 ***** válasza:
100%
Ne akarj neki mindenáron megfelelni. Ő tesz valamit, hogy jobban érezd magad?
2017. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát... mondd neki, hogy ha háttérzajt akar, akkor kapcsolja be a rádiót.


Ja! Az odafigyelés sem azt jelenti, hogy sűtt halat játszik.

2017. máj. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
@4: ez nagyon találó. Egyébként is csak azokat a válaszokat veszik bármilyen terén figyelembe, ami egyezik azzal amit hallani akarnak.
2017. máj. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A baratod flusztral,mert nincs szex. Talkozzatok hetkozben is. Ez a baja. ( En is kotoszkodok,ha szexhianyom van :)
2017. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Vótmá. Kommunikációs zsákutca a pali. 👌
2017. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, neked van igényed arra, hogy működjön a kommunikáció köztetek. Ha a barátodnak nincs erre igénye, nem akarja észrevenni és megérteni a problémákat és változtatni, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2017. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!