Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Untatom a páromat, és idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Untatom a páromat, és idegesítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21/N.

Néha sokat csacsogok. Tudom, idegesítő tulajdonság, ezért figyelek rá, és mondtam is a páromnak, hogy szóljék, ha túlzásba esnék.

Napi 5-6x beszélünk telefonon(péntektől vasárnapig találkozunk, távkapcsolat).

Ő hív fel mindig. Kb. ha én nem beszélek a telefonba, meghal a téma.

Megkérdezem mit csinál: semmit. Hogy van:jól. Ha egész nap nem beszélünk akkor is. Én cikkeket mesélek, könyvekről, hírekről amit olvasok, programokról mit csinálhatnánk, sütit sütnék neki, kérdezem mit enne, még néha-néha erotikát is csípek a beszélgetésbe, és semmi.

Ha rideg vagyok, 1-2 szóba válaszolok, semmi.

Múltkor visszafogtam a beszédet, és semmi. Idegesíti a jelenlétem.

Normál esetben azt mondanám, hogy hagyom, de sajnos az összes barátommal, barátnőmmel ez volt a probléma. Ha én nem teszem oda magamat 100%-ig, elhal a kapcsolat. Volt egy legjobb barátnőm, akivel 1 óra után elfogyott a téma, pedig heti 1x találkoztunk és nekem kellett pofáznom 0-24-ben. Szintúgy a másik barátnőmmel, ha nem beszélhet magáról nincs téma.

Az exemmel is nekem kellett odatennem magamat, máskülönben ment és keresett más lányt.

Ha idegen társaságba lépek, csendes vagyok, hozzám nem jönnek oda beszélgetni, pedig semmi rosszat nem csinálok.

Ha valakivel beszélgetek is, leráznak. Nem vagyok csúnya, a külsőm inkább egyedi(nem extrém, csak nem tucat, így jellemeznek inkább, a családom szerint szép vagyok, a párom szerint ritka a hajam, mert nagyon dús, illetve feltűnő).

Na elkanyarodtam. SZóval semmi érdekeset nem látnak bennem.

MEgfigyeltem a többi lányt, ha ők csendben vannak oda mennek hozzájuk, ha én csendben vagyok piszkálnak, hogy antiszoc. vagyok.

Régen randiztam egy fiúval, és nekem kellett beszélnem különben nem volt téma és vissza se kérdezett rám semmit.

Mit tegyek? Elegem van ebből.

Kedves és érdeklődő vagyok, és van témám. Olvasok(csak nem ezeket a tipikus regényeket, hanem régebbi könyveket, mint például John Knittel, Claire Kenneth, Sidney Sheldon), szeretem a filmeket, sorozatokat(Tudorok, Trónok harca), van hobbim is(imádok rajzolni, kreatívoskodni), illetve napi 30 percet edzek otthon minden nap.

Ennél többet nem tehetek. Tudom, látatlanban nehéz, de szerintetek mi a baj?

A szüleim azt mondják, rossz helyen ismerkedem, és a páromat is hagyni kellene, mert nem hozzám való.


2017. máj. 10. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A személyiséged alapján szerintem főnyeremény vagy. Engem ezek után tényleg csak a külsőd tud elgondolkodtatni. Miben nyilvánul meg az, hogy egyedi? De amúgy ez meg biztos nem lehet, mert akkor el sem jutottatok volna a kapcsolatig.
2017. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen lennék egy távkapcsolatban mint a barátod, ezért nem is látom semmi értelmét. Én sem beszélek sokat, de hogy naponta valakivel 5-6-szor, ilyen erőltetett módon mint ti? Képtelen lennék rá. Keress valaki olyat aki legalább annyira beszédes és szeret feleslegesen beszélni mint te.
2017. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.

Az egyediség abban nyilvánul meg, hogy a hajam dússága és nagysága miatt feltűnő vagyok.

Most be lett festve feketére, és eléggé kiemeli az arcomat.

A párom, amikor megtetszettem neki, mondta, hogy ő még ilyen hajat nagyon nem is látott. Genetikailag ilyen.

Sokszor idegenek is megdicsérik.

2. válaszoló, lehet, hogy tényleg erőltetett, de én sosem vártam el, hogy ennyit beszéljünk. 5-ből 4x ő hív fel engem. Ő ír mellé napi 2-3 smst, és ő vár este, hogy mikor jövök fel messengerre. Így meg már nem értem.

Hiszen ha nem keresne, gondolom akkor nem akarna beszélni. De ha már Ő keres, akkor nem értem.

2017. máj. 10. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat beszélek. Személyesen. Telefonban körülbelül 10 percet tudunk beszélgetni, utána erőltetettnek tűnik. Ezért nem is szoktuk hívni egymást. Többnyire mi is csak hétvégén találkozunk (pedig nem távkapcsolat), ha valami mondanivalónk van, azt meg Messengeren beszéljük meg. Nem kell naponta olyan sok időt egymáson csüngeni, ahogy te csinálnád.

20N

2017. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha elhal a téma? Miért kell állandóan szóval tartani a másikat? Ezt a részét tökre nem értem. Egy telefonbeszélgetés ne arról szóljon már, hogy mit olvastál, milyen filmet néztél, stb, stb, mert ezt hallgatni a másiknak baromi fárasztó egy idő után.


Ha a környezetedben mások is így reagálnak, akkor benned lesz a hiba. Néha tényleg be kéne fogni a szád.


Sok vagy. Nem kedves és érdeklődő, hanem tudálékos és okoskodó. Ez fárasztó egy idő után. Ne tedd oda magad 100%-ban, mert ezzel a természettel a 15% -is elég. Vegyél vissza magadból.


Nem bántásból mondom, ne érts félre. Kapásból 2 ismerősöm is van, ugyanilyen típusúak. Energiavámpírnak hívjuk, mert fél óra velük, felér egy 8 órás műszakkal - úgy le tudják szívni agyilag az embert. Ne legyél ilyen.

2017. máj. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj.
2019. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!