Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én reagálom túl a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 15 éve vagyunk együtt, 10 éve együtt is élünk. Leszámítva a kisebb vitákat minden jól működik. Már a kapcsolatunk elejétől úgy alakult, hogy együtt jártunk szórakozni és mindenhova, hiszen közösek a barátaink, azonos zenéket szeretünk. De sokszor van olyan is, hogy nincs szükségünk senkire és csak ketten megyünk.

Igazából az utóbbi 1 évben vettem észre, hogy valahogy megváltoztak a dolgok (szerinte halucinálok). Nem tudom megmondani mi, de valami változott. Azt kizártnak tartom, hogy lenne valaki más neki, mert a cégétől is ismerek mindenkit.


Kb 1 éve amikor lázasan, piros orral és bedagadt szemekkel feküdtem az ágyban, koszos hajjal stb, akkor odajött, megölelt és elmondta, hogy én vagyok a legszebb nő a világon. Most meg akármilyen csinosan próbálok öltözni csak annyit mond, hogy "de vagányul nézel ki!, jó ez a felső." stb.

Az utóbbi 2 hónapban külön jártunk szórakozni, mert ahova ment oda "sajnos csak őt hívták".

Úgy érzem a sok kis apró jelből, hogy valami nem stimmel, valami megváltozott. Próbáltam vele megbeszélni, de az a vége mindig, hogy közli hogy minden rendben és én mindent túlreagálok és sosem érti hogy mi a bajom.


Tényleg ennyire túlreagálnám a dolgot? Nem szoktam szólni semmiért, nem vagyok az a mindenért hisztiző típus (legalábbis ahogy a barátaimtól hallom a többi nőhöz képest nem hisztizek) és mégis megkaptam ma, hogy hisztis vagyok...


2017. máj. 31. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, én megértem az aggodalmad, de inkább úgy kezdd el megpróbálni megbeszélni vele ezt a dolgot, hogy biztosítsd róla, hogy bármit elmondhat, ha bármi van. Illetve még egy kérdés: szexuális életetek aktív? mennyire? És nem akarlak megsérteni (tényleg) de nem lehet, hogy a 15 év alatt kicsit elengedted magad külső terén? Még egyszer a világért sem akarlak megsérteni, csak eléggé úgy tűnik nekem, hogy a láng az ami a párodban nem annyira lobog irántad. Van olyan, az ilyen dicséretesen hosszú kapcsolatoknál, hogy egyik másik meghízik, vagy elengedi magát öltözködés, viselkedés terén..Biztos, hogy nincs semmi baj, összességében! De kérd meg, hogy segítsen neked ennek az érzésnek a csökkentésében.
2017. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerinte mindent elmond. Mondjuk azt aláírom, hogy sosem tudta magában tartani ha nem tetszik neki valami és általában elég nyersen fogalmaz.


A szexuális életünk az utóbbi időkben nem volt túl aktív, nagyon sokat dolgoztunk mindketten. Volt, hogy csak havi 1 volt. Mondjuk most a munkahelyváltások miatt mintha javulna a helyzet, visszatért a heti 4-5.

Abban igazad van, hogy felszedtem pár kilót, de egyrészt nem lettem egy dagadt koca, másrészt meg ugyanúgy csinosan öltözködöm. Nem szokásom otthon se slamposan járni. Meg nem is lenne igazságos ha ezért szólna, ugyanis rá is nem kevés felesleg kúszott fel.


Lehet valami abban amit a lánggal kaocsolatban írtál, nálam sem olyan már minden mint régen. De ezért elég sokat tett. Bár szerinte meg nyilván én tettem. :D


Köszönöm a válaszod. :)

2017. jún. 2. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Havi 1 utan, nekem a heti 4-5 eleg kirivo kulnbseg.. Munkahely valtas reszedrol volt vagy reszerol?
2017. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!