Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mennyire tudnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyire tudnátok ezt tolerálni?

Figyelt kérdés

Hétfőn jött haza az apukám külföldről ezért szeretnék most haza menni majd és a családommal lenni pár :-) Hétfőn lesz a szülinapom is amit szintén velük töltenék és szerdáig náluk maradnák, mert megyünk majd pár helyre. Szerdán kaptam a hírt,hogy a barátnőm csütörtökre szervezett nekem egy bulit, de csak lányok lesznek, csajos estét tartanànk 6-an. Viszont van egy jó barátom is (meleg) akit lassan egy 3 hónapja nem láttam és most tudnánk találkozni, de ő is programmal készült. Elakar vinni Keszthelyre és szeretné ha elmennék vele ismételten majd bulizni :-) ilyenre sor csak akkor kerül,ha vele vagyok, ketten szoktunk csak menni a baràtnőimmel inkàbb lakàson belül csapunk kisebb bulit havonta egyszer max :-)

A jövő hetem teljesen bevan tàblàzva és csak az azutàni héten hétfőn jönnék vissza a barátomhoz.


Sajnos ő nem tud most eljönni majd a szüleimhez, mert más dolga van és az fontosabb!! ( magánügyek) a csajos estére pedig nem jöhet el. A srác barátom pedig csak látásból ismeri a páromat és nincsenek olyan viszonyban,hogy most pár napot együtt töltsünk, részemről nem lenne akadàlya, de egyikük sem akar a másikkal kikapcsolódni, pihenni és szórakozni. Viszont én ezt csak feltételezem, mert már voltam hasonló helyzetben és akkor nem akartak együtt maradni egy légkörben. A páromnak még nem beszéltem eddig a programokról, csak az apukámat mondtam neki azzal nem volt gondja. Viszont letörtnek lett, mert hiányozni fogok neki és szomorú volt amiért nem jöhet velünk. A barátnőimet nem merem neki említeni, mert nem örülne. Az egyik lánynak van barátja aki váratlanul megejelent és jöttek a haverjai is bulizni. A pàrom amikor hívott,hogy mikor megyek haza és megtudta,hogy nem csak lànyokkal vagyok, beràgott ràm. A meleg baràtomat meg szintén nem merem említeni, mert így teljesen hetet nem leszek vele és zavarnà,ha férfival egy szàllàson aludnék, nem utàlja látvànyosan a barátomat, de nem szimpatizál vele :-(


A hosszú szövegem utàn a kérdéseim.


Fiúk ti azért eltudnátok ezt fogadni?


Szerintetek hogyan tàlaljam a páromnak,hogy nem leszek most egy ideig vele? :/


Vagy mondjam le a baràtommal a keszthelyi utat? Vagy a barátnős napokat?


Megjegyzés: A barátaimmal keveset találkozom,mert pàr órányira laknak tőlem. És a meleg baràtom is.


22N


2017. jún. 3. 10:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem akartam,hogy így jöjjön le :-( a kérdést pont azért írtam ki, mert azon gondolkodom,hogy most akkor mit csinájak, mivel nem akarom a barátomat megbàntani pontosan ezért kérdeztem,hogy akkor ezt hogy kellett volna vele közölni, tudtok e valami megoldàst, tanàcsot adni. A barátom az első. Nem szoktam napi szinten találkozni a barátaimmal, a lànyokkal sem. De a meleg barátommal sem őt már 3 hónapja nem làttam, telón,skypon se szoktunk beszélgetni. Már mindenki készült valamivel, a héten értesültem ezekről, de gyomor görcsöm van az egésztől, úgy nem tudom jól érezni magam ha tudom,hogy megbántottam a pàromat. Csak egy hét lenne, utàna úgy is neki is lemegy ez a sürgős ügye és meló után mindig együtt lehetnénk.
2017. jún. 3. 11:46
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor menj, most ha semmi érv nem győz meg arról, hogy nagyon nem normális amit csinálsz, akkor menj. Azt meg ne mondd, hogy a párod a legfontosabb, mert ha az lenne akkor vele szeretnéd ünnepelni a szülinapod, nem a homi sráccal.
2017. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Amúgy én nem ismertem azokat a fiúkat, még csak a barátnőm húgának a pasijàt sem. Csaj buli szokott lenni,buli helyekre nem járunk.

Hàt azt megérteném,ha az lenne gond,hogy hetero férfival megyek...de a barátom meleg!! És engem sem zavarna ha a páromnak lesbi baràtja lenne,akkor nem làtnàm akadàlyàt..!!

2017. jún. 3. 11:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem :DDDD és nem is zavarna az, amit leírtam, egyáltalán nem esne rosszul. Tudom én :D
2017. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A szülinapomat semmiképp nem tudnàm a párommal tölteni, mert akkor magànügyet kell intézni ( bírosàgi ügyek röviden) és én meg az szüleimhez megyek. A barátaim a héten mondták,hogy mit szeretnének. A pàrom nem mondta, igaz..nem szokta mondani,csak meglepetés. Én is úgy csináltam eddig mindig.
2017. jún. 3. 11:54
 16/21 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy.
2017. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jajj nekem egy haverom sincsen!! Csak a meleg barátom!! Komolyan! A páromnak viszont vannak lány barátai is, nem érdekel, mert nem zavart soha!
2017. jún. 3. 11:56
 18/21 anonim ***** válasza:

Neked NEM a párod az első. Ha ő lenne az első, akkor a szüleid után VELE LENNÉL, és lenne annyi önállóság benned, hogy azt mondd a barátainad hogy bocsi, a párommal ünneplek hamarabb. Ennyi.


Neked a párod számít a legkevésbé, hiába próbálod szépíteni.

2017. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jó csak ugye ez most az én szülinapom és szerettem volna elmenni. Nem találkozom olyan sűrűn a baràtaimmal, egyre ritkábban. Ami nem baj, mert így picit még jobb is nekem. De akkor is a párom a legfontosabb! Komolyan mondom, akkor valaki tudna valami jó tanácsod adni,hogy mit csináljak? A szüleim biztosak, oda elakarok menni ezt mondtam neki is. Utána pont csütörtöktől lenne ő is szabad, mármint a barátom..amúgy a meleg barátomnak annyit mondtam azért,hogy nem biztos,hogy tudok menni, de azt reméli,hogy nem lesz gond és a párom biztos megért majd.
2017. jún. 3. 12:44
 20/21 anonim ***** válasza:

Jaj már megint te? Te most trollkodsz vagy tényleg ilyen hülye vagy?

Kár, hogy nem tudom belinkelni a ki tudja hány kérdésed, de annyira felismerhető vagy a stílus, az íráskép, a meleg barát, meg a jaj jaj mit tegyek szöveg alapján.

2017. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!