Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mennyire tudnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyire tudnátok ezt tolerálni?

Figyelt kérdés

Hétfőn jött haza az apukám külföldről ezért szeretnék most haza menni majd és a családommal lenni pár :-) Hétfőn lesz a szülinapom is amit szintén velük töltenék és szerdáig náluk maradnák, mert megyünk majd pár helyre. Szerdán kaptam a hírt,hogy a barátnőm csütörtökre szervezett nekem egy bulit, de csak lányok lesznek, csajos estét tartanànk 6-an. Viszont van egy jó barátom is (meleg) akit lassan egy 3 hónapja nem láttam és most tudnánk találkozni, de ő is programmal készült. Elakar vinni Keszthelyre és szeretné ha elmennék vele ismételten majd bulizni :-) ilyenre sor csak akkor kerül,ha vele vagyok, ketten szoktunk csak menni a baràtnőimmel inkàbb lakàson belül csapunk kisebb bulit havonta egyszer max :-)

A jövő hetem teljesen bevan tàblàzva és csak az azutàni héten hétfőn jönnék vissza a barátomhoz.


Sajnos ő nem tud most eljönni majd a szüleimhez, mert más dolga van és az fontosabb!! ( magánügyek) a csajos estére pedig nem jöhet el. A srác barátom pedig csak látásból ismeri a páromat és nincsenek olyan viszonyban,hogy most pár napot együtt töltsünk, részemről nem lenne akadàlya, de egyikük sem akar a másikkal kikapcsolódni, pihenni és szórakozni. Viszont én ezt csak feltételezem, mert már voltam hasonló helyzetben és akkor nem akartak együtt maradni egy légkörben. A páromnak még nem beszéltem eddig a programokról, csak az apukámat mondtam neki azzal nem volt gondja. Viszont letörtnek lett, mert hiányozni fogok neki és szomorú volt amiért nem jöhet velünk. A barátnőimet nem merem neki említeni, mert nem örülne. Az egyik lánynak van barátja aki váratlanul megejelent és jöttek a haverjai is bulizni. A pàrom amikor hívott,hogy mikor megyek haza és megtudta,hogy nem csak lànyokkal vagyok, beràgott ràm. A meleg baràtomat meg szintén nem merem említeni, mert így teljesen hetet nem leszek vele és zavarnà,ha férfival egy szàllàson aludnék, nem utàlja látvànyosan a barátomat, de nem szimpatizál vele :-(


A hosszú szövegem utàn a kérdéseim.


Fiúk ti azért eltudnátok ezt fogadni?


Szerintetek hogyan tàlaljam a páromnak,hogy nem leszek most egy ideig vele? :/


Vagy mondjam le a baràtommal a keszthelyi utat? Vagy a barátnős napokat?


Megjegyzés: A barátaimmal keveset találkozom,mert pàr órányira laknak tőlem. És a meleg baràtom is.


22N


2017. jún. 3. 10:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Na, egyet megtaláltam. Bár itt nem meleg a barátod, de emlékszem olyam kérdésedre is.

Kezdesz olyan lenni, mint az a csaj, akinek volt valami motoros pasija és mindig azt hitte, hogy megcsalja őt.

Mondjuk lehet, hogy te voltál az is :-D

2017. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!