Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú vagyok 20 éves vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok 20 éves vagyok idén Májusban töltöttem be tizenkettediken. Nagy gondot jelent az hogy ha még ebben a korban nem éltem szexuális életet​ párkapcsolatban​?

Figyelt kérdés

És hogy még nem volt barátnőm ?

Régen volt mikor még általános iskolában jártam hetedikeskent akkor is csak távkapcsolat volt a Facebookon tartva meg telefonon.

Igazán fiatalnak mondhattam magamat akkor mert a lány idősebb volt tőlem és a fiatal korom miatt nem lehetett személyes kapcsolatot kialakítani! Idén Májusban jártam ki a sulit! Még a Szak vizsgát le adjam szak diploma elnyeréséért!

12 éves koromtól kezdve sokat próbálkoztam ismerkedni barátkozni a lányokkal a Keresztény Református egyházi ifjúsági táborban 1 hétig míg a tábor tartott de hát ez van nem járok sikerrel! Élőben visszahúzódobb vagyok idegen lányokkal szemben de Facebookon nyitottabb ottan nincsenek aggódalmaim egyéb okokból kifolyólag​! Tudom nem vagyok egy Adonisz fiú! De azért jól jönne ha nekem is szerencsésebb lenne az életem párkapcsolat terén! Még nem csokoloztam meg lett volna rá az esély de nem mertem élni vele! Érzelmes típus vagyok! Nyugodtan írhattok üzenetet is kort , nemet is írhattok ha akartok!


2017. jún. 3. 18:16
 1/7 Filkoo válasza:

Szerintem felesleges ezen pörögnöd. Nincs két egyforma ember így két egyforma lány sem. Persze nyitottság kérdése is hogy ki mit gondol, szóval biztos van olyan lány akit ez zavarna, másokat viszont abszolút nem. Ami miatt ez gondot okozhat az max. az, hogy tapaszalat híján nehezebben fogsz kezdeményezni az ismeretlentől való félelem miatt, valamint a párkapcsolatban is bizonytalan leszel eleinte. De minden csak idő kérdése, és ha az ember kitartó akkor bele lehet tanulni a dologba.


Ami a legfontosabb, szerintem ne aggodalmaskodj azon hogy ki mit gondol Rólad, csak add Magad és biztos vagyok benne hogy találni fogsz valakit aki értékelni fog úgy, ahogy vagy. És még ha nehéz is lesz a párkapcsolat világában ismeretlenül manőverezni, ha valaki őszintén szeret akkor türelmes lesz Veled.


26/F

2017. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztelt első válaszoló: Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyra értékelem az​ őszinte véleményed​ ki nyilvánítását! Neked is jó egészséget és boldogságot kívánok az életben!
2017. jún. 3. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak egyre kérlek: ne használj minden mondat után felkiáltójelet.


Kicsit próbáld meg magad megváltoztatni, nyitottabb lenni, eljárni szórakozni.

2017. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves segítőkész második hozzászóló: rendben köszönöm szépen a választ!
2017. jún. 3. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Felfogás kérdése ha téged nem zavar , kinek mi köze hozzá.

De ha ez számít ismertem 20 éves "apukát" nem szarta magát össze a röhögéstől. Mikor a csaja bejelentette.

2017. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Kinek akarsz megfelelni? Magadnak vagy a világnak? A világ megfelel neked? Nem.. hátakkor? :D Majd szexelsz amikor eljön az alkalom.
2017. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves segítőkész utolsó hozzászóló: Köszönöm szépen a választ igazad van.
2017. jún. 4. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!