Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már úgy, hogy szerelmes voltál? És mi volt az ok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Velem szakítottak így:(

Nem bír idegileg már tovább szeret, de gyomoridege van mellettem:(

Az igazi, őszinte okot még mindig nem tudom, de szerintem már nem is fogom megtudni...(

2010. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
86%

Szakítottam, mert megcsalt (szemem láttára smárolt egy csajjal...). Erre nem volt mentség.

Azóta már elfelejtettem, de elég rendesen szétcincálta a szívem... :/

Miért kérdezed? Te is?

2010. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. máj. 17. 23:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A másik ok a család és a barátok nem fogadtak el és nem tudtam beilleszkedni. :(
2010. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Bővebben?
2010. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van az úgy, hogy nem tehetsz mást, a párodnak pedig esze ágában sincs visszatartani. Én előre tudtam, hogy nem állít meg. Ezért tettem meg. Nem érdemes olyan emberért harcolni, aki nem érdemli meg. És akinek nincs már rád szüksége.
2010. máj. 17. 23:16
 7/16 anonim ***** válasza:

én csak szimplán meguntam, h még túl fiatal volt, és ez túl sok konfliktushoz vezetett


pedig szerettem/szeretem :(

2010. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
távolság....
2010. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is. Az oka az volt, hogy egy ordas ribanc volt.
2010. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szintén távolság... bár ő szakított végül, mert én nem voltam képes rá, de többször volt rossz, mint jó. még minidig rossz :(
2010. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!