Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok ha a párotok folyamatos kapcsolatban lenne az exével?

Figyelt kérdés
Az még úgyahogy belefér, hogy név/szülinap felköszöntik egymást, de az, hogy pl tegnap is megjelent az ex a párom lakásán(mellesleg neki is van kapcsolata) és hozott neki gyümölcsöt, hát enyhén szólva kiakadtam.Nem lakunk még együtt és valószínű, hogy nem ez volt az első, hogy beállított. Nem akarok cirkuszolni ha esetleg találkoznak vagy beszélnek legközelebb. Ki hogy áll ehhez hozzá? Tanácsokat, véleményt szívesen fogadok.
2017. jún. 6. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
ez már sok egy ex kapcsolatban.
2017. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Meg kell beszéld röviden és elegánsan a párod exével és a pároddal, hogy amit csinálnak, az nem egészséges és kérd meg őket, hogy ne tartsák a kapcsolatot.
2017. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Elviekben engem nem zavar az ilyesmi. Olyannal meg nem is jönnék össze, aki még nincs túl az előző szerelmén.

De tegyük fel, hogy úgy néz ki, hogy túl van rajta, csak aztán valamiért mégis elkezdik melegíteni a töltött káposztát, közben a mi kapcsolatunk csak vergődik, annak nyilván nem örülnék.

Tőlem vihet neki gyümölcsöt is, ha nem arról van szó, hogy velem már nem foglalkozik annyit, nem kedveskedik (gyümölccsel vagy akármivel), szóval ha nem én vagyok neki az első helyen, az gáz.

2017. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Én semennyire. Névnapra, szülinapra egy köszöntés, esetleg karácsonyra. Szíve joga mindenkinek, hogy mennyire tartja a kapcsolatot. Nekem meg szívem joga, hogy ebből nem kérek.
2017. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Menekülnék.
2017. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ez már túlzás.
2017. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beteges amit az exek csinalnak....ez meg szinten,hogy te aszisztalsz ehhez.....
2017. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még össze sem bútoroztatok, de már ne is lássa senki?


Nem vagy te egy kicsit túl khmm... muszlimos?

2017. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem nem egêszsêges dolog az ok hogy ha pl karàcsonyra vagy ünnepekre ir neki de hogy személyesen is az már viszont nem fér bele!Én a pàrodnak megmondanàm hogy én nem akarok a szamár szerepében lenni ha érez vmit az exe irànt akkor mehet isten hírével ennyi !
2017. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta aki bármit is megtilt egy felnőtt embernek, azt se mondtam, hogy mással ne beszéljen. De az, hogy az exe keresi, elmegy hozzá ilyen-olyan indokkal, nekem sok. Ha az utcán összefutnak és váltanak pár szót, az teljesen más.
2017. jún. 6. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!