Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Erdekelne barki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Erdekelne barki velemenye!

Figyelt kérdés
Nos, hát a párommal 2 éve vagyunk egyutt. Én most leszek 20, ő pár évvel idősebb. Jól megvagyunk de egy dolog rettenetesen zavar. Mivel egyedüli gyermeke az anyjának emiatt folyton keresi, hivja, és érdeklodik utána, amikor egyutt vagyunk... ezzel nem is lenne baj de ugy erzem tulzasokba esnek. Engem alig hív fel és tudva azt hogy az anyját folyton, szinte minden percben, kissé frusztrál. Mindig egyeztetnek hogy ki mit csinál hol van stb. És a legjobb hogy sosem mehetünk el ketten kicsit kikapcsolódni mert az anyját allandoan magával hívja...ezt mar természetesnek veszi...szoval kb osszenőttek. Már néhanyszor szova tettem hogy nem tetszik ez de nem tortent valtozas. Arra lennék kivancsi mit gondoltok ez a kesobbiekben csak rosszabb lesz?:D
2017. jún. 6. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Anyu nem választotta le a pici fiát magáról.

Hány éves ez a szerencsétlen? 30?

2017. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Én egy ilyen csicskával aki még 20-30 évesen is az anyja szoknyáját fogja, nem járnék

Az egészséges pszichológiája ennek az, hogy felnőtt férfiként saját családot alapít, és afelé tereli legtöbb figyelmét

Nem, ne szrja le a szüleit, de nagyon gáz ha az életébe az anyja az első. Úgy egészséges ha egy idő után a párja, majd a gyerekei.


persze, mindig az anyukája lesz, de ez így bizarr és gáz.


22L

2017. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem, rosszabb nem lesz, de jobb sem...

Anyakomplexusa van, az gyakorlatilag addig így lesz , amig az anyja él...erről nehéz leszokni...beszélj vele erről nyíltan, őszintén, talán kompromisszumokat tudtok kötni...

2017. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Wnéhány évvel idősebb"

hhahahah

fogadok 30 és ilyen anyapicifia stílus

mi a bánatos francot szeretsz egy ilyenbe már 2 éve??? (!!!!!!!!)

2017. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hmm koszonom a valaszokat! :D

26 éves egyébként de hát tenyleg zavaró tud lenni... Nem tudom lesz e jobb a helyzet :)

2017. jún. 6. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem lesz jobb.

És amikor az anyukája beteg lesz vagy meghal, ő teljesen bele fog betegedni.

Ahogy mondom, bele fog zakkanni.


apósom is totál anyakomplexusos volt, a feleségét állandóan összehasonlítgatta a halála után vele. A főztjét, a ruháit, mindent.

Hetente járt ki a temetőbe, és beszélt hozzá.


Míg élt, addig meg mindenben az anyukáját tartotta elsőnek

2017. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált le az anyjáról érzelmileg. Vér ciki az ilyen srác, mondom ezt férfiként.
2017. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menekulj!!!
2017. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az elején volt olyan, hogy barátom anyja megszólt sok mindent. Nem tetszett neki, hogy hétvégéken meg amikor tehetjük együtt vagyunk. Azt szerette volna, ha barátom mindig otthon van kb. Sok kisebb-nagyobb vita volt is emiatt, barátom mondta, hogy ezzel csak eltaszítja magától, ne legyen ilyen.


Aztán idővel javult a helyzet. Most már nem akar beleszólni hova megy, max megkéri hogy kísérje el ide-oda, vagy otthon csinál ilyen kis programokat, hogy saját akaratából szeressen ott lenni, ne pedig kényszerből, de nem kötelezi. Mostanra engem is elfogadott, vagyis a tényt, hogy a fiának van valakije és felnőtt.


Már csak telefonon hívogatja mindig mikor tudja, hogy megy valahova, hogy nem-e történt valami vele. Aggódik, de azt még nagyon. Remélem idővel ezt is sikerül majd elfelejteni.


Nálatok viszont más, mert maga a barátod hívja az anyját. Szóval ott a barátodnál nem stimmel valami. Nem hiszem, hogy idővel ez jó irányba fordulna, neked kéne felnyitni a szemét, hogy ez így nem jó irány. Ha meg ragaszkodik, akkor hosszútávon még jobban tönkreteheti a kettőtök kapcsolatát ez a dolog.

Mert ha az anyja szeretne szétszedni titeket és azért csinálja ezt az más. De itt nem veled van a baj, hanem az ő szoros, már-már nem normális kapcsolatukkal, viselkedésükkel.


Beszélj vele, adj kis időt neki, hogy változtasson, ha egyáltalán nem akar, akkor lehet jobb, ha nem maradsz vele. De ez persze az érzéseidtől is függ, mennyire engedik. Mindenesetre én szerintem nagyon hamar kiszeretnék egy olyan emberből, aki így viselkedne. Mert rám nézve bántó.

2017. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez perverz!! Pfújj! Egyetértek: Menekülj!! :)
2017. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!