Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, ezért haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ezért haragszik a barátom? 👎

Figyelt kérdés
A baràtomat zavarja,hogy jóban maradtam az exemmel, ő volt az első nagy szerelmem, de végül szakítottunk és màr 3 éve baràtok vagyunk, ő is azóta pàrkapcsolatban él. Az én pàromat mégis akkor miért zavarja,hogy találkozok vele olykor? Nem csinálunk semmi extra dolgot, csak amíg a szerelmem bulizni megy addíg én a haverommal elmegyek sétàlni vagy beülünk valahova sütizni és ökörködünk egy jót aztàn megy mindenki a dolgàra. A baràtom sokáig csak húzogatta a szemöldökét és finoman utalgatott,hogy nem tetszik neki ez, ellenzi. Pàrszor megnyugtattam, de többet nem tudtam tenni és nem éreztem,hogy ekkora baj van. Most kivan bukva, mert megtudta,hogy amíg ő dolgozott én otthon voltam ,mert szabadnapom volt, a haverom ràért aztán hozott nekünk egy felfújhatós vizí labdát és két sütit,picit dumáltunk, megkajàlt nálam és elment. Elmondtam a barátomnak mi volt ezért haragszik rám. Ezért, semmi màs nem történt! Eeeeezzzz..felfoghatatlan, ezért haragszik. Ez normàlis ilyenkor? Soha nem csalnàm meg a baràtomat,törődöm vele. 2 hónapja költöztünk össze, de 1 éve ismerem a pàromat.
2017. jún. 6. 22:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
18%
Ha becsületes vagy, akkor nem normális. Ne hisztizzen férfi létére mert szánalmasan taszító.. Ezt üzenem
2017. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
78%

Nálam az lenne a szabály, hogy nem hozunk fel csajokat/pasikat oda ahol lakunk, amennyiben nincs megbeszélve ill otthon a másik is.

30/f

2017. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
Tiszteletlenség ez a részedről De azt sem értem, hogy a szerelmed miért nélküled bulizik. Nem egészséges exszel barátkozni. Nem kell leköpni, de akkor sem...
2017. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális, a barátod hisztizik. Én rég kirúgtalak volna.
2017. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
76%

Ez tiszteletlenség.

A párod fontosabb vagy az exed? Ha a kapcsolatod fontosabb,mint az exed, akkor tudod mit kell tenned.

Ő az első nagy szerelmed,ergo érzelmileg nem tudsz róla leválni. Mint látod,az ilyen csak problémát okoz,én nem is kezdtem volna veled a barátod helyében.

2017. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
78%
Jogos a barátod "hisztije". Nem kérek abból, hogy a nőm a közös lakásunkban az exével vihorászik a távollétemben. Ez egyszerűen elvi kérdés, én sem járok össze exnőkkel, nem tartjuk a kapcsolatot.
2017. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
79%
Volt hasonlóban részem. Repült a hölgyemény. Keményen kell fellépni ilyen téren. Exnek semmi helye a jelenben.
2017. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
74%

Nem nézném jó szemmel.

Egyszer összeveszel picit a pároddal aztán a srác a lábad közé fog mélyrepülni

2017. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
78%

Részben igaza van a párodnak. Kicsit le kéne válnod az exedről.

Én is beszélgettem az exemmel, amikor már fél éve együtt voltam a barátommal, aztán egyszer kérdezte az exem, hogy nem találkozunk e. Én mondtam neki, hogybezt megbeszélem a párommal.

A párom nem nagyon rajongott az ötletért, aztán el is mondta, hogy azt se nagyon szereti, hogy beszélgetünk.

Ugyhogy én ezt meg mondtam az exemnek, tiszteletben tartom a párom kérését, azóta nem beszélgetek az exemmel, és nem is hiányzik, mert a párom ezerszer jobb nála.


Nem kell utálni az exet, de nem kell, hogy az életed része maradjon örökre. Legyen egy emlék és ennyi.

2017. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
47%

Nem bízik az exedben, ami érthető. Lehet ha egy random fiú haver lenne, nem zavarná, de így hogy volt közötök egymáshoz így ott az esély, hogy visszatér valamiféle kötődés.


Az nem szép, hogy a tudta nélkül vele vagy és csak utána mondod. Előre beszéld meg, hogy elmentek beszélgetni, ha őt se zavarja. Nem kell megszakítani a kapcsolatot, de miatta is érdemes csökkenteni ezeket és nem áthívni mikor egyedül vagy.

Kompromisszum kérdése, de meg lehet oldani úgy hogy a barátod is maradjon az exed, és hogy a párodat ez ne zavarja.

De a lényeg, hogy neked ebből mindenképp vissza kell kicsit venni, még ha tudod is, hogy amúgy semmi érzelem nem köt hozzá csak jó vele lenni mint barát. Ha a párodnak ez rosszul esik, azt megérted, mert szereted és miatta ezen kicsit változtatsz.

2017. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!