Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetünk olya helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma 90 kérdése:

Mit tehetünk olya helyzetben, ha a párunk nem ismeri be a hibáját és megfordítja úgy, hogy végül ő haragszik ránk?

Figyelt kérdés
A történetem annyi, hogy a párommal lassan egy éve vagyuk együtt, abból 1.5 hónapja élünk külön. Mostanában rossz érzésem volt, hogy talan titkol valamit előttem. Sajnos veletlenul meglattam hogy a párom irt egy illetőnek, kitörölte mit, csak azt lattam hogy dícséri őt, majd a nő szexuális jellegű temáról beszélt. Miután a tudtára adtam hogy láttam, düh rohamot kapott, elküldött engem és ugy forditotta meg az egészet hogy en vagyok a hibás. Bocsánatot nem kért. Nem tudom mit gondoljak, mindig azt mondja mennyire szeret, de sajnos ez az ellenkezőjét bizonyitja. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2017. jún. 5. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem te vagy a hibás'.....

2017. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Akármi ilyesmi van, és meg szeretnéd oldani, először is az ő kedvére kell tenni, nem pedig a saját igazadat ecsetelni neki.


Én ha ilyen kialakul mindig végigvezetem közösen azt amit ő gondol először, a sajátomat addig háttérbe szorítom, és ha találunk hibát az övében, akkor elgondolkozik(ha nem akkor én gondolkozok el), és le lehet csapni gyorsan a saját igazaddal. De nem mint sértegető, vagy épp féltékenykedő félként, hanem azt is teljesen megértően, hogy szívem, nem zavar az, ha más nőkkel beszélsz, de ha ez a hátam mögött történik az rosszul esik, vagy ilyesmi. Ezzel megérted őt is, de közben érvényesíted magadat is.


Az így önmagában, hogy hangoztatod, hogy tudsz ám a kis sunyi dolgáról ezzel csak sarokba szorítod, és felelősségre vonod azt amit csinál. Ami oké lehet hogy jogos is, de nem célravezető, mert van aki belátja magának és ettől bűntudata lesz(már ha nem megértően közelítjük meg ezt a helyzetet), meg egy hulladéknak érzi magát, de van aki védekezik, mert ott a büszkesége, hogy ne vonják már kérdőre az ő hűségét, mert lehet hogy amúgy is csak beszélt, és nem komoly.


Mindenképp értsd meg az ő helyzetét, és közben, vagy utána próbáld érvényesíteni a sajátodat, ez a válaszom az ilyen helyzetre.

2017. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Hallottál már a nárcisztikus manipulátorokról?


[link]


Az egyik pontban tökéletesen leírja, hogy lebuktatásuk esetén mit csinálnak a nárcikák.

2017. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló helyzetben. Anno észre vettem, hogy a barátom túl sokat beszélget az egyik munkatársnőjével facebook-on, bár azt nem láttam, hogy miket írt neki. Gyanús volt, ezért titokban belenéztem a telefonjába és hát mondanom sem kell, az exem olyanokat írt neki, hogy meg akarja hódítani, csókolni stb... A lány rendes volt, ő csak hárított, hogy dehát barátnőd van, ne viselkedj így... Aztán egyszer titokban "randizni" is elmentek, de a csajnak ez csak olyan baráti találkozó volt. Persze megtudtam ezt is, és amikor számon kértem még ő volt megsértődve és szakítani akart, mivel én nem bízom benne. Sajnos elnéztem ezt az esetet, mert konkrét megcsalás nem történt. Persze ez csak a lányon múlt. Később már talált magának olyan csajt a hátam mögött, akivel kölcsönös volt a vonzalom, aztán le is lépett vele. :D De azért ő is váltig állította, hogy én vagyok élete szerelme.

A ti esetetekre is tökéletesen elmondható, hogy "a legjobb védekezés a támadás".

2017. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
#2 Hülyeség amit mondasz. Ez csak abban az esetben válik be, ha a másik félnek nincs rejtegetni valója és hajlandó őszintén átbeszélni a problémát. Aki dührohamot kap és a másikat hibáztatja, az egyértelműen sáros valamiben. Így akar manipulálni, igaza van "A legrosszabb"-nak.
2017. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam, láttam vmit a telefonjában, nem tetszett, kérdeztem h ez neki belefér? Mert nekem nem. Erre én voltam a hibás, h belenéztem a telefonjába.. ( elkertem fényképezni, ő megnyitva hagyta) Meg még támadott pár dologgal, de ezt mindig is így csinálta. Hát nekem most lett ebből elegem. Pont olyan nő vagyok, akivel meg lehet beszélni a dolgokat, ő sosem élt ezzel a lehetőséggel. Ma jön a cuccaiert...
2017. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hideg fejjel nem tudtam megkérdezni mit akarsz ez jelenteni, de ahogy ismerem az sem lett volna jobb. Tegnap bocsánatot kert, en elmondtam neki hogy ha igy fog viselkedni akkor ennek nincs ertelme, en nem fogok mindig félelemben élni, azt nem tehetem magammal. Lehet hogy feleslegesen próbálkozom, de szeretnem tudni hogy mindent megtettem.
2017. jún. 6. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!