Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte egyáltalán nem talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte egyáltalán nem talalkozunk es mar nagyon kezdem unni?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, mindketten egyetemisták. Mar mikor osszejottunk is keveset találkoztunk, mert teljesen ellentétes volt az orarendunk: mikor neki volt oraja nekem nem es fordítva. De azert heti 2-3szor megoldottuk, ugy hogy en minden hétvégén a csaladomhoz mentem haza. Most, hogy vizsgaidőszak van a találkozások száma teljesen lecsökkent. Eddig volt heti egy, de mar a heti nullánál tartunk es ugy tűnik nekem, hogy öt ez nem is érdekli. Hétköznap tanul, hétvégén a barataival van, en akkor meg általában otthon, ezért nem talalkozunk. Véleményem szerint ugy is meglehetne ezt oldani, hogy hétvégén tanul es nagyjából ráérne hétköznap amikor en a városban vagyok. En is igy csinalom. Régebben is említettem neki, hogy keveslem a találkozást, de mostmár egyenesen a szakításon gondolkozom, mert ez nem az hogy nagyon kevés, hanem semmi. Es megertenem ha epp orvosira vagy mernokire járna, de nem igy van es azert annyira nem nehezek a vizsgák. Szerintetek mit tehetnek? Mondjam ezt el neki? Mar egyszer elmondtam, azóta alakult az ki, hogy egyáltalán nem talalkozunk.

19/L



2017. jún. 7. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt ő szakításnak vette
2017. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint mit? Egyébként nem vett semmit szakításnak, ugyanúgy beszelunk mai szinten, csak személyes kontakt nincs.
2017. jún. 7. 10:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rossz vicc, nem egy párkapcsolat. Mondd, mi tart még mindig mellette? Jólesik kínoznod magad valakivel, aki maximum unaloműzőnek tart?
2017. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák :D:D:D Majd ha elkezdesz dolgozni, akkor fogsz csak igazán rájönni, hogy fele annyi időd sem lesz a kapcsolatodra, mint amennyi egyetemista korodban volt:D
2017. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
minek mész haza minden hétvégén?
2017. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: ne aggódj, dolgozom is egyetem mellett, plusz nyaron heti hat nap pincerkedem elég magas óraszámban. Megis van idom, legalábbis este. Ugy gondolom, hogy mindenkinek arra van ideje amire szán.
2017. jún. 7. 11:00
 7/12 A kérdező kommentje:
5: mert segítenem kell otthon a családnak.
2017. jún. 7. 11:01
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Édesem, neked még fogalmad sincs az életről. Ülsz az iskolapadban, nyáron dolgozol stb. Ez semmi. Ami persze nem baj, csak ne verd erre a nyálad, hogy tudod milyenek a munkás hétköznapok. NEM TUDOD!

Majd ha egész nap dolgozni fogsz, meg fogod látni, hogy hulla fáradtan csak arra fogsz vágyni, hogy hazaérj és ledőlj a tv elé és csak bambulhass ki a fejedből. Egyébként meg ha ennyire gondot okoz neked, hogy keveset találkoztok, akkor beszéld meg a barátoddal, de elárulok egy titkot: később sem lesz jobb, amikor a párod és te is dolgozni fogsz teljes munkaidőben.

2017. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem tudom milyenek a munkás hétköznapok, de azert ne mond mar nekem azt, hogy el sem tudom képzelni, miközben nyaron 3 hónapon at heti hatszor tizenketorazom, ami bőven több, mint amit egy normál munkaidőben eltolt valaki (persze van aki szinten ennyi óraszámban dolgozik, de en pont azert tanulok, hogy nekem ne kelljen). Szoval azert nem állítanám, hogy nem tudom milyen az mikor csak annyi energiam van hogy kidoljek este, mivel pont ez van állandóan, egesz nap allok es kétszer fel órát ha leulhetek akkor örülök. Ezenkívül meg igy is van energiam arra amit szeretnek csinálni, ez esetben a barátommal lenni a későbbiekben.
2017. jún. 7. 11:45
 10/12 anonim ***** válasza:

8/9 nem értem miért kell ilyen lekezelőnek lenni a kérdezővel. Itt most nem az a lényeg, hogy mennyit dolgozik. Hanem, hogy a barátja nem képes találkozni vele, pedig tudna! Eléggé megkeseredett ember lehetsz.

Kérdező! Nekem is volt ilyen kapcsolatom sajnos, hiába kerestem az alkalmakat, hogy találkozzunk nem tudtunk. Bár mindketten dolgoztunk sokat, akkor is lett volna időm rá. Végül szakítottam vele. Az az igazság, hogy nem vagy neki annyira fontos sajnos.

2017. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!