Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős barátnővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős barátnővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

21 éves barátnőmnek két oldala van mint az éremnek. Van egy felnőtt, komoly, érett, okos oldala, több fronton teljesít, jókedvű, segítőkész, kifinomult, vonzó nő, a férfiak bomlanak utána.

És van ez a másik oldala ami néha előjön, ami figyelemhiányos, végtelenül naiv és gyerekes, ezen kívül betegesen féltékeny. Mielőtt beszóltok, nem adtam okot neki a féltékenykedésre, sem a figyelemhiányra. Állandóan vele foglalkozok, és maximálisan hűséges típus vagyok, ezen kívül nagyon szeretem ezért a gondolatim sem szoktak kalandozni.


2017. jún. 7. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyiket a külvilágnak mutatja a másikat neked. És amit neked mutat az a valódi énje.
2017. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kettős természet, ezt úgy hívják, hogy senki sem tökéletes és neki is vannak negatív tulajdonságai. Nyilván neked is. Vagy elfogadod őt ezekkel együtt, vagy nem, de megváltoztatni ne akard - ha ő magától szeretne változni, jobb emberré válni melletted, az rendben van.
2017. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Az egyetlen baj igazából ezzel van: "betegesen féltékeny".
2017. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, neked kell eldöntened, hogy számodra ellensúlyozzák-e a jótulajdonságai a rosszakat.

Magamról tudom, hogy a féltékenységet semmi esetben nem vagyok hajlandó elviselni és azonnali szakítóok, akkor is, ha van 1000 jótulajdonsága mellé és akármekkora is a szerelem, de ez egyéni mérce.

2017. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok talan azt leszamitva hogy nem vagyok betegesen feltekeny.De mind a ket enem en vagyok vagy elfogadnak masok beleertve a paromat is vagy ra adom a kalapot meg a kabatot es jo utat kivanok
2017. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, először azt hittem rólam szól a kérdés.

Ennek a titka az elfogadás. Megváltoztatni nem fogod tudni, de ha nagyon szereted akkor ezekkel együtt kell elfogadnod is. Amit tanácsolhatok, hogy tanuld meg nagyon jól kezelni a "másik énjét" mikor gyerekes, bizonytalan, féltékeny. Az ember nem lehet mindig egyformán erős, s neki a gyengeségei ebben nyilvánulnak meg. Magamból kiindulva, ezeket nem lehet teljesen elkerülni, csak a tüneteket enyhiteni. Pl ha újra ilyen rossz passzban van, akkor kicsit jobban figyelj oda rá és nyugtatgasd meg, legtöbbször csak egy kis megerősitésre vágyunk, és nagyon hamar elfelejtjük a rossz kedvet.

Azzal, ha ilyenkor magára hagyod "majd szólj ha lenyugodtál" alapon, csak azt éred el, hogy ez a rossz passz kitolódik és több ideig lesz ilyen.

Remélem tudtam segiteni kicsit! 20L

2017. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!