Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyit volt az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit volt az egész? Tehetek még valamit, vagy én mondjam azt, hogy inkább legyen vége?

Figyelt kérdés
Igazából értem és tudom, hogy mi a probléma a kapcsolatunkban és csak egyre rosszabb lesz, ahogy én látom. Már ott tartunk, hogy nem is nagyon beszélünk és ha kérdezem mi a baj, akkor még én vagyok a hülye. Nem akarok önzőnek tűnni, mert ugye egy kapcsolat 2 emberről szól. Viszont úgy érzem már nem érdeklem őt, és csak idő kérdése, hogy azt mondja, kiszáll.
2010. máj. 18. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a nejem ugyanezt csinálja és nem akar elengedni, pedig nagyon tele vele a tököm, úgy is otthagyom a francba. szal hagyd
2010. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig ha szánnátok időt arra, hogy megbeszéljétek a problémákat, akkor talán okosabbak lennétek. Felnőtt emberek vagytok szerintem. Tegyetek minél hamarabb pontot az ügy végére, mert egyikőtöknek sem lesz jó és csak hazavágjátok egymás életét! Ez vonatkozik ránk is, bár mi távkapcsolatban vagyunk.
2010. máj. 18. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, te is érzed, hogy ez így nem jó, szerintem lépj ki.Nem éri meg szenvedni. Nem írtad hány éves vagy, de gondolom fiatal, ne szenvedj el az életedből ennyi időt!
2010. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 25 éves vagyok (L), ő pedig 30 (F).
2010. máj. 18. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg ha az egyik fél túl tudja magát tenni a problémákon és nem beszél róla/el is felejti, akkor marad az öröm és jókedv, amit a másikra sugároz, amitől a másik is elfelejti a sz* dolgokat és nem ezeken lesz a továbbiakban a hangsúly

szoval nem azon hogyan lesz rosszabb, hanem hogy hogyan lehetne jobb

ez megvalósulhat a pár szintjén (béke/szeretet)

vagy egyén szinten (szakítva, de reménnyel teli)

2010. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon beszéltek, akkor ez már nem igazán mondható kapcsolatnak. A kommunikáció lenne az alap.


Milyen gyakran tudtok találkozni? Mi okozza a legtöbb veszekedést?

2010. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt mondja folyton jövök a hülyeségeimmel, ki van akadva, hogy pár napja mondtam fel a friss munkahelyemen, mert lopással vádoltak meg, meg hogy velem nem lehet együtt dolgozni, pedig csak az fájt nekik, hogy több borravalót szedtem össze és közvetlenebb voltam a vevőkkel...

eddig csak a hétvégéket töltöttük együtt, de ahogy jött az új munkahely és egyre kevesebbet találkoztunk, meg beszéltünk. Szerintem ennek a kapcsolatnak már vége van, de én tartom még magamban a lelket, hogy hátha mégis tévedek.

2010. máj. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!