Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy kerül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy kerül?

Figyelt kérdés

Van egy lány, megvolt az első randi. Nagyon nagyon jól sikerült, csókolózás, romantika, ölelkezés, kézfogás, érzelmes búcsú.... egyszóval egy álomrandi volt. Tényleg nem is sikerülhetett volna jobban. Erre most hiába írok neki facen (ahol megismerkedtünk) nem ír. Csak azt h fáradt. Ez még így jó is lenne, de azt jelzi neki egész nap a face hogy elérhető. Az én üzenetemet meg nem olvassa el, vagy csake lőnézetben, amit egyszerűen nem értem miért tesz.

Minden olyan jól ment és nem tudom most hova tenni a dolgokat. Tényleg csak fáradt lenne? Akkor az üzenetet miért nem olvassa el már tegnap óta?


Én 19

Ő 18



2017. jún. 8. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, hanem menj oda hozzá és hívd meg a következő randira. Szemtől szemben, ha gond van azt látni fogod az arcán.
2017. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A randin beszeld meg a kovetkezo randi helyet es idopontjat!

Most meg szemelyesen keresd fel es ugy beszeljetek meg idopontot. A fosbuk a mobilnetemen alig jon be,bar ilyenkor mas elerhetoseget is megadok. Ha faradt,attol meg tud veled talalkozni.

N

2017. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akarna találkozni, tenne érte hidd el. Ez csak kifogás, szerintem csak nem meri megmondani neked (sajnál), hogy nem akar randizni menni veled.
2017. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg az az álomrandi,hogy néhány óra (személye) ismeretség után valakit megcsókolsz? Mert neki lehet,hogy nem.
2017. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
személyes*
2017. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezt nem a csókra értettem. Egyszerűen annyira jól kijöttünk. Jól érezte magát. Mintha már évek óta ismernénk egymást. Ezért nem értem :/
2017. jún. 8. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Másvalaki iránt érdeklődik. Tán visszajött az ex..?
2017. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1. vagyok neki
2017. jún. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!